Samsung daje za darmo roczne ubezpieczenie Samsung Care+

Newsy
Opinie: 0
Samsung daje za darmo roczne ubezpieczenie Samsung Care+

Jest kolejna promocja związana z premierą nowych składaków Samsunga. Decydując się na zakup Galaxy Z Flip4 lub Galaxy Z Fold4 w terminie od 26 sierpnia do 30 września 2022 klient otrzyma za darmo roczne ubezpieczenie Samsung Care+, które obejmuje pokrycie kosztów przypadkowych uszkodzeń, w tym naprawy wyświetlacza.

Samsung Care+ to ubezpieczenie udzielane na okres 1 roku przez Amtrust International Uderwriters DAC z Irlandii. W przypadku wymiany smartfonu na nowy, ubezpieczony zobowiązany jest zapłacić udział własny w kwocie: Galaxy Z Fold4 599 zł, Z Flip4 529 zł.

Jak skorzystać z promocji w 5 prostych krokach?

  • Kupić wybrany smartfon (Galaxy Z Fold4, Z Flip4) u Partnera Handlowego[7] w terminie od 26.08.2022 do 30.09.2022.
  • Aktywować Urządzenie (Samsung Galaxy Z Fold4, Z Flip4) w dniach od 26.08.2022 do 07.10.22
  • Wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w aplikacji Samsung Members w terminie do 30.11.2022
  • Załączyć dowód zakupu produktu: faktura / paragon; zdjęcie opakowania (kartonowego pudełka) po produkcie z widocznym na zdjęciu miejscem po wyciętej naklejce z kodem kreskowym, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym.
  • Bezpłatna polisa na roczne ubezpieczenie Samsung Care+ zostanie przyznana w ciągu 14 dni od pozytywnego rozpatrzenia zgłoszenia.

W promocji biorą udział punkty handlowe (sklepy stacjonarne lub internetowe) prowadzone lub należące do: Orange Polska S.A.,P4 Sp. z o.o.,Polkomtel Sp. z o.o.,T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A. , Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o. ,4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), x-kom sp. z o.o. Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA, al.to sp. z o.o.,AB Foto sp. z o.o., Empik S.A.,Uwaga: Sklepy działające na Marketplace Empiku nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup udokumentowany fakturą wystawioną przez Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: