UOKiK sprawdzi TP S.A.

Newsy
Żródło: BTV
Opinie: 5

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zapowiada, że przyjrzy się ogłoszonym wczoraj propozycjom podwyżek abonamentu za usługi Telekomunikacji Polskiej. Po tym jak TP S.A. podwyższyła opłaty za abonament o 40 procent - do ponad 42 zł miesięcznie. W zamian obniżając ceny niektórych połączeń międzymiastowych. Tadeusz Aziewicz, prezes UOKiK, wyraził obawy, że nie uda się doprowadzić do odwołania zapowiedzianej podwyżki. Twierdzi jednak, że Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów będzie się starał zrekompensować podwyżkę abonamentu zabiegając o obniżki cen innych usług. Zaznaczył, że w cennik TP S.A. może ingerować jedynie Urząd Regulacji Telekomunikacji.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Szymon pisze: 2001-03-08 20:08
  Niech się wreszcie zajmą telekomuną... Niech zmuszą ją do taryfikacji wszystkich rozmów np. co 30 sekund, a nie co impuls... Taki układ by mi odpowiadał najbardziej.
  0
 • Users Avatars Mini
  Rafał pisze: 2001-03-08 21:54
  Ja juz rezygnuje z oferty TEPSA, zostawiajac sobie komorke-naprawde warto-za te 42 zl. miesiecznie mozna kupowac karty pre-peid u jakiegokolwiek innego operatora i miec swiety spokoj z abo!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Swider pisze: 2001-03-09 01:24
  O skur...... Ja ostatnio nie mogłem uwierzyć i kląłem na obecną cenę abonamentu. Już chciałem rezygnować... A tu masz- nie dość że BANDYCKIE taktowanie to jeszcze podwyższyli to co nigdy nie wiedziałem dlaczego musze płacić. K........ 42 zł to ja im moge płacić, gdy nie będą mi za impulsy liczyć! Kiedyś to chociaż minuty w abonamencie były :((( Normalnie chyba zrezygnuję. Wszędzie na świecie rozmowy komórkowe kur....a są tańsze niż nasze stacjonarne (w naszych komórkowych to chociaż zmiany na lepsze widać, a w TPsa?- zawsze mamy po dupie) Przepraszam za słownictwo, ale wkur....z tej mojej bezsilności wobec powyższego. Lata płyną a tam na "górze" cyklicznie te same mordy bogacą się na zwykłych obywatelach.... :((((((
  0
 • Users Avatars Mini
  Tomas pisze: 2001-03-09 13:24
  Zdziwia sie jak im zaczna aboneci uciekac, ja np. juz zlozylem wniosek o rezygnacje z uslug Tepsy. Wole uzywac komorki i te 42 zl wygadac.
  0
 • Users Avatars Mini
  snake pisze: 2001-03-09 15:20
  Zgadzam się z wami, ale ludzie którzy do was będą dzwonić będą mieli drogo.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: