Vectra podwyższa prędkość internetu za 5 zł

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Vectra Black Friday - promocja

Vectra przygotowała specjalną ofertę Black Friday Weeks, z której mogą skorzystać nowi i obecni klienci.

Od nowi klienci mogą skorzystać z promocji Black Friday Weeks, w ramach której Vectra oferuje nowym klientom plany telefonii komórkowej w obniżonych cenach. Plan Bezlimit 10GB kosztuje 14,99 zł/mies., a użytkownicy którzy zakupią wyższy plan Bezlimit 30GB (24,99 zł/mies.) lub Bezlimit 60GB (34,99 zł/mies.) otrzymają dostęp do platformy HBO MAX na 6 miesięcy w prezencie.

Internet światłowodowy do 1,2 Gb/s będzie dostępny w promocyjnej cenie 69,99 zł/mies. z dekoderem TV Smart 4K BOX. TV Smart 4K BOX otrzymają też klienci, którzy zdecydują się na Internet z szybkością do 600 Mb/s w promocyjnej cenie 59,99 zł/mies. W ramach powyższych ofert klienci będą mieli dostęp do 45 kanałów TV w pakiecie.

Obecni klienci mogą za 29,99 zł/mies. zwiększyć prędkość swojego Internetu o dwa poziomy, czyli np. z 150 Mb/s do 600 Mb/s, dodatkowo otrzymując w prezencie dostęp do serwisu Netflix na cały okres trwania umowy. Podwyższenie prędkości o jeden poziom to koszt od 5 zł/mies. Obecni klienci operatora otrzymają także możliwość skorzystania z Pakietów Premium, obejmujących kanały HBO, CANAL+ i Eleven Sports, bez jakichkolwiek opłat przez pierwsze 6 miesięcy.

Na stronie internetowej Vectry użytkownicy znajdą oferty z dwukrotnie wyższą prędkością internetu w tej samej cenie. Osoby, które zdecydują się na zakup usług operatora online, wybierając Internet o prędkości do 600 Mb/s zapłacą 49,99 zł/mies.

Black Friday Weeks w Vectra potrwa do 28 listopada br. do godz. 23:59.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: