Netflix za darmo przez rok w Vectrze

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Netflix za darmo przez rok w Vectrze

Nowa oferta z bezpłatnym Netflixem dostępna jest w Vectrze od 1 lutego.

Klienci decydujący się na zakup Internetu światłowodowego (o prędkości 300 Mb/s, 600 Mb/s lub 1,2 Gb/s) z Telewizją Smart będą mogli skorzystać z serwisu Netflix od trzech, sześciu, do dwunastu miesięcy w prezencie, w zależności od wybranego pakietu telewizyjnego. 

Na najdłuższy, roczny okres korzystania z platformy Netflix w prezencie, mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się na najwyższy, Platynowy pakiet telewizji obejmujący 177 kanałów. Osoby wybierające pakiety z mniejszą liczbą kanałów otrzymają możliwość korzystania z serwisu w prezencie przez 6 miesięcy (pakiet Złoty, 139 kanałów) lub 3 miesiące (pakiet Srebrny, 82 kanały). Netflix w prezencie dostępny jest w planie Podstawowym.

Oferta Netflix w pakietach Vectry nawet na rok w prezencie dostępna jest do 31.03.2023 roku. Obowiązuje ona przy kontraktach zawieranych na 24 miesiące i skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów Vectra. Po upływie czasu w prezencie opłata za dostęp do usługi Netflix będzie naliczana do końca obowiązywania umowy.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: