VECTRA - specyfikacja dekodera HD z nagrywarką

Newsy
Żródło: VECTRA
Opinie: 1
Opinie: 1

16 listopada VECTRA wprowadziła do oferty nowy dekoder z cyfrową nagrywarką HD. PVR HD Vectry ma dysk twardy pojemności 320 GB, pozwalający na nagranie do 70 godzin filmów i programów w jakości HD i do 180 godzin w SD.
Z cyfrowej nagrywarki Vectry mogą korzystać mieszkańcy 41 miast całej Polski, w których operator udostępnia programy telewizyjne w wersji cyfrowej. Miesięczna opłata za korzystanie z urządzenia to 19,90 zł w pakiecie Złoty, 15,90 zł w pakiecie Platyna i 5,90 zł w VIP. Jednorazowa opłata aktywacyjna w każdym z nich wynosi 175 zł. Wprowadzając usługę Vectra proponuje abonentom możliwość próbnego skorzystania z PVR przez 2 miesiące bez ponoszenia opłaty aktywacyjnej, jedynie za miesięczną dzierżawę. Jeśli PVR nie spełni oczekiwań abonenta, może on zwrócić dekoder bez żadnych konsekwencji.

PVR HD Vectry umożliwia nagrywane jednego programu przy jednoczesnym oglądaniu innego, planowanie nagrań z 7-dniowym wyprzedzeniem, jak również zatrzymywanie i cofanie w każdej chwili nawet do 2 godzin aktualnie oglądanych audycji. Vectra wychodzi naprzeciw oczekiwaniom abonentów, chcących lepiej zarządzać treściami multimedialnymi, które w coraz większym wyborze są im oferowane. Kolejnym krokiem zmierzającym do zwiększenia interaktywności oferty Vectry będzie wprowadzenie usługi VoD (video na życzenia) planowane w 2010 r. Vectra bierze również udział w testach telewizji mobilnej.

SPECYFIKACJA DEKODERA PVR HD VECTRA:
– odbiór sygnału cyfrowego SD/HD
– możliwość jednoczesnego nagrywania jednego kanału i oglądania innego
– funkcja Time Shift (do 120 min)
– EPG (elektroniczny przewodnik po programach)
– planowanie nagrań do 7 dni w przód
– kontrola rodzicielska
– dysk twardy 320 GB
– złącza: HDMI, SCART, komponent (YPbPr)
– wyjścia audio: cyfrowe SPDIF i analogowe RCA
– poty: Ethernet i USB
– zgodność ze standardami: MPEG-2 i MPEG-4 (SD i HD), Dolby Digital
- wbudowany modem kablowy pozwalający na komunikację dwukierunkową

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    J.wT.-Kresy Zach. pisze: 2017-12-20 18:59
    Taaak, byle im zapewnić stały wpływ pieniędzy. Dekoder kosztuje zapewne ok. 200 zł - a oni chcą rocznie ok. 200 zl - a w następnych latach to czysty zysk i całkiem nieuzasadniony. Co na to odpowiedni Urząd mający chronić nas?... - Urząd śpi - choć mamy podobno "dobrą zmianę"????????????????????
    0

Rekomendowane: