Telewizja 4K w Vectrze

Newsy
Opinie: 0

Vectra wprowadza technologię 4K na obydwu swoich platformach - w TV Online oraz usłudze telewizji cyfrowej. Poza tym w ofercie telewizji mobilnej dostępnych będzie do 138 kanałów w domu i 124 poza nim.

W ramach nowego dekodera Vectra udostępnia trzy programy w jakości obrazu 4K: Eleven Sports 1 4K, do nabycia wraz z pakietem ELEVEN oraz Ultra TV 4K i FunBox UHD w Pakietu Platynowego operatora.

Poza dostępem do kanałów telewizyjnych, nowy dekoder umożliwia korzystanie z biblioteki filmów w usłudze Vectra VOD, zawierającej treści w rozdzielczości 4K.

Dekoder i treści w standardzie 4K dostępne są w Vectrze od 27 lutego.

Obecni klienci operatora otrzymają dekoder 4K za dodatkową opłatą. Posiadacze dekoderów PVR wymieniający sprzęt dopłacą 10 zł miesięcznie, a użytkownicy dekoderów HD - 20 zł miesięcznie. Aktywacja urządzenia w ich przypadku wyniesie 0 zł. 

Nowi klienci mają do dyspozycji od 5 marca br. ofertę zawierającą Pakiet Platynowy i ELEVEN wraz z dekoderem 4K w cenie 79,99 zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące. Jednorazowa opłata aktywacyjna dla nowych klientów to 59,90 zł. 

Od 27 lutego, użytkownicy TV Online Vectry będą mogli oglądać transmisje wydarzeń sportowych emitowane przez program Eleven Sport 1 w jakości 4K. Dodatkowo, na fanów mobilnej telewizji Vectry czeka 138 kanałów w domu i 124 poza nim, przy czym większość z nich dostępna jest w jakości HD.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: