VOD Vectry w aplikacji mobilnej TV Online

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Startuje nowa usługa Vectry – VOD w TV Online

Od dzisiaj oferta Vectra VOD jest dostępna także w serwisie i aplikacji mobilnej TV Online.

Dostęp do wideo na życzenie z poziomu przeglądarki internetowej oraz urządzeń mobilnych uzyskali wszyscy klienci posiadający dowolną usługę Vectry.

Usługa VOD w TV Online zawiera niemal 13 tysięcy tytułów obejmujących pełnometrażowe filmy, seriale, programy, dokumenty i bajki. Dodatkowo co miesiąc do portfolio dołącza kilkaset nowych produkcji.

Interfejs pozwala korzystać z takich rozwiązań jak: wybór ścieżki językowej, funkcja automatycznego odtwarzania kolejnych odcinków serii, dostosowanie jakości wideo do dostępnej prędkości internetu, kontynuowanie oglądania rozpoczętego filmu na innym urządzeniu w ramach TV Online (czyli z wyłączeniem dekoderów) oraz możliwość personalizacji, w tym tworzenie listy ulubionych tytułów,  widoczna  lista   wypożyczonych   filmów   (aktywne   wypożyczenia   i   historia) oraz ustawienia kontroli rodzicielskiej.

Z usługi VOD TV Online klienci mogą korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Usługa obsługuje treści w wysokiej jakości HD i 4K.

Z usługi Vectra VOD mogli dotychczas korzystać jedynie posiadacze usługi telewizyjnej. Od teraz, w ramach VOD TV Online, jest ona dostępna dla wszystkich klientów, posiadających dowolną główną usługę operatora: telewizję cyfrową, internet stacjonarny lub mobilny, telefonię stacjonarną lub mobilną.  Aby  skorzystać  z  oferty  VOD  w  TV  Online  wystarczy, w  przypadku  klientów  posiadających  już  konto  w  TV  Online  i  korzystających  z  usługi   w przeglądarce internetowej, kliknąć w wybraną kategorię spośród dostępnych w pasku menu: „Filmy”, „Seriale”, „Dla dzieci”. W przypadku użytkowników aplikacji mobilnej konieczne jest pobranie nowej wersji aplikacji. Abonenci Vectry rozpoczynający dopiero przygodę z serwisem i aplikacją TV Online powinni wejść na stronę tvonline.vectra.pl (podczas korzystania z usługi w przeglądarce internetowej) lub, w przypadku  urządzeń typu smartfon  i tablet, pobrać aplikację ze sklepu, a następnie zalogować się używając danych abonenckich zawartych w umowie. Aktualnie dostępna jest aplikacja dla systemu Android, już niebawem wystartuje także wersja dla iOS. Aby skorzystać z usługi wymagany jest dostęp do internetu.

Standardowy koszt wypożyczenia najnowszego filmu w jakość HD bez reklam w VOD TV Online wynosi 17,90 zł. Bajki dostępne są już od 1 zł. Płatności za filmy wypożyczone w VOD TV Online na laptopie, smartfonie lub tablecie będą doliczane, tak jak w przypadku zakupu przez dekoder, do faktury za pozostałe usługi Vectra.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: