Wyścigi INDYCAR SERIES w Viaplay do 2024 roku

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
NENT Group będzie pokazywała wyścigi INDYCAR SERIES w dziewięciu krajach do 2024 roku

NENT Group przedłużył prawa do pokazywania wyścigów z cyklu NTT INDYCAR SERIES do 2024 roku.

Należący do NENT Group serwis streamingowy Viaplay będzie nadal transmitował każdy z tych wyścigów, w Szwecji, Finlandii, Danii, Norwegii oraz Islandii. Do tej grupy po raz pierwszy dołączy również Polska, Estonia, Łotwa oraz Litwa.

Widzowie Viaplay w Polsce będą mogli oglądać wyścigi INDYCAR SERIES już od nowego sezonu, który rozpocznie się w lutym 2022 roku

Transmisje zawodów INDYCAR SERIES przygotowane przez NENT Group oferują studio oraz komentarze ekspertów w językach lokalnych. 

Wyścigi z cyklu INDYCAR SERIES odbywają się od lutego do września i obejmują rywalizacji na torach ulicznych oraz torach zamkniętych, w tym także legendarny wyścig Indianapolis 500. Sezon 2022 będzie 111-tym rokiem organizacji oficjalnych amerykańskich wyścigów samochodowych. 

Oprócz zawodów z cyklu INDYCAR SERIES, portfolio NENT Group w obszarze sportów motorowych obejmuje transmisje wyścigów Formuły 1, NASCAR, W Series, MotoGP, Nürburgring 24 Hours, Ferrari Challenge, DTM, Formuły 2, Porsche Supercup oraz Formuły Renault Eurocup.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: