Więcej serwisów streamingowych w usłudze Video Pass w Orange

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Nowości w Video Pass – jeszcze więcej filmów i seriali bez limitu danych

W usłudze Video Pass dostępnej da klientów Planów Mobilnych i pakietów Orange Love pojawiło się kolejnych 9 platform wideo. W sumie miłośnicy filmów i seriali  mogą teraz korzystać z 15 serwisów streamingowych bez zużywania swojego pakietu danych. 

Nowe serwisy w usłudze Video Pass to: Canal+TVP SportPlayerCDA PremiumIpla, TVP VODTVP StreamTVP info oraz Poland in

Wzbogaciły one dotychczasową ofertę, na którą składały się platformy: HBO GONetflixYouTubeOrange TV Govod.pl i WP Pilot.

Z Video Pass mogą korzystać nowi i obecni klienci Planów Mobilnych i pakietów Orange Love. Przy podpisaniu nowej umowy na Plan Mobilny 75 lub pakiet Orange Love Premium na 24 miesiące, Video Pass jest w prezencie na cały czas trwania kontraktu. 

W pozostałych Planach Mobilnych (z wyjątkiem Planu Mobilnego 35, w którym usługa jest niedostępna) oraz w pakietach Orange Love, Video Pass kosztuje 20 złotych miesięcznie.

W Planie Mobilnym 55 oraz w Orange Love Extra pierwszy miesiąc korzystania klienci dostają w prezencie.

Wkrótce nowy, bogatszy Video Pass będzie dostępny także w Orange Flex.

Aby Video Pass działał prawidłowo, użytkownik musi być na terenie Polski oraz mieć w swoim pakiecie danych niewykorzystane GB na internet z pełną prędkością. Jeśli treści wideo są płatne, konieczne jest także wykupienie subskrypcji na danej platformie.  

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: