25 zł za no limit i 15 GB w Mobile Vikings

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Mobile Vikings obniża cenę oferty No Limit.

Nielimitowane rozmowy, sms-y, mms-y 15 GB Internetu z możliwością powiększenia do 3 GB przy regularnej subskrypcji kosztowały do dziś 29 zł. 

Od 17 maja za ten sam pakiet zapłacimy 25 zł.

Użytkownicy dotychczasowej oferty, którzy korzystają z modelu subskrypcji również skorzystają z obniżki. Plan taryfowy automatycznie zredukuje się na ich kontach, a zamiast 29 zł będzie pobierane 25 zł. 

- Dział finansowy Mobile Vikings Polska spędził kilka miesięcy nad opracowaniem modelu, który zadowoli naszych klientów w największym stopniu. Początkowo myśleliśmy o obniżeniu naszej oferty o 3,50 zł. Zrobiliśmy jednak burzę mózgów, sporządziliśmy kilka wykresów i udało się opracować plan idealny. Tak powstała oferta Viking 25, dzięki której każdy Viking ma szansę zaoszczędzić 4 zł miesięcznie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo odciąży to portfele naszych użytkowników. Już pierwsze kalkulacje pozwoliły nam obliczyć, że odkładając tę kwotę co miesiąc, po 105 latach można kupić sobie 22-letniego VW Golfa III, czy w ciągu 119 lat odłożyć na iPhone X 64GB. Dzięki obniżce nasi użytkownicy będą także w stanie dorobić się miliona polskich złotych w ciągu 20 833 lat. W dobie wahającego się kursu bitcoina brzmi to kusząco. Sam model oszczędzania jest pewny i daje 100% gwarancję sukcesu - mówi Paweł Stempniak, Dyrektor Finansowy w Mobile Vikings Polska. 

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane: