Vivendi Mobile Games dostarcza gry do polskiego NITRO

Newsy
Żródło: NITRO
Opinie: 1
Opinie: 1

Vivendi Mobile Games, producent gier na telefony komórkowe, rozpoczyna współpracę z Platformą Rozrywki Mobilnej NITRO Sp. z o.o.

Vivendi Mobile Games 1 marca 2006 roku została wyodrębniona jako samodzielna jednostka organizacyjna z korporacji Vivendi Universal. W skład konsorcjum Vivendi wchodzi dodatkowo pięć kolejnych przedsiębiorstw takich jak SFR Cegetel, Universal Music Group, NBC Universal oraz CANAL+ Group. O dynamicznym rozwoju Vivendi Mobile świadczy jej globalny zasięg - główne
biuro znajduje się w Paryżu, natomiast przedstawicielstwa funkcjonują dodatkowo w Los Angeles oraz w Singapurze. W swym dorobku Vivendi Mobile Games posiada hity takie jak Crash Bandicoot Nitro Kart, Spyro the Dragon II, Empire Earth czy Leisure Suit Larry Pinball.

Decyzja o rozpoczęciu współpracy sprawiła, że w ofercie NITRO pojawiły się nowe gry takie jak Helikopter w Ogniu (fabuła gry oparta jest na filmowym blockbusterze), Navy Challenge - Trafiony Zatopiony czy Red Baron. Wielbiciele filmowego przeboju z 2001 roku będą więc mieli teraz niepowtarzalną okazję doświadczyć na własnej skórze najbardziej emocjonujących momentów, a wielbiciele znanej chyba wszystkim gry w Statki z kartek papieru przeniosą rozgrywki wprost na telefony komórkowe. Wraz z nadejściem kolejnych miesięcy planowana jest emisja tytułów znanych z PC
oraz konsol. Wśród nich znajdą się m.in. Cesar, Spyro Legend czy Mach. Różnorodność oferowanych gier sprawia, że oferta Vivendi Mobile Games jest atrakcyjna dla szerokich rzesz potencjalnych użytkowników. Gry akcji i wyścigi, gry strategiczne i sportowe oraz te specjalnie dostosowane dla nowicjuszy, obsługiwane jednym przyciskiem - to tylko wstępny zarys tego, co czeka polskich graczy najbliższym czasie.

Vivendi Mobile Games współpracuje w Polsce już z kilkoma dostawcami gier.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: