Filmy za darmo dla posiadaczy tabletów Huawei MatePad Pro

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Filmy za darmo dla posiadaczy tabletów Huawei MatePad Pro

Huawei przygotował vouchery na filmy w Huawei Video dla użytkowników tabletów Huawei MatePad Pro.

Kupon upoważnia do bezpłatnego obejrzenia 10 wybranych filmów dostępnych w Huawei Video.

Promocja obowiązuje od 14 maja do 15 lipca i dotyczy produkcji w katalogu Rakuten TV.

Voucher można wykorzystać w ciągu 60 dni od jego pobrania.

Huawei Video to autorski serwis marki, który umożliwia wypożyczanie filmów i seriali, programów dokumentalnych i informacyjnych, a także korzystanie z treści bezpłatnych na smartfonach i tabletach Huawei.

Aby odebrać kupon na 10 darmowych filmów na tablecie Huawei MatePad Pro, należy uruchomić usługę Huawei Video i zalogować się lub zarejestrować za pomocą Huawei ID. W następnym kroku należy odszukać dedykowany baner w zakładce „Kanały” w aplikacji Huawei Video tutaj i kliknąć „odbierz kupony” – 10 kuponów, których regularna cena sięga nawet 149,90 zł, zostanie automatycznie dodanych na konto użytkownika. Kupony można zobaczyć i aktywować w zakładce „Moje Konto” w sekcji „Kupony”. 

Kupony na filmy w Huawei Video mogą wykorzystać również posiadacze najnowszych smartfonów z serii P40. Dla Huawei P40 i P40 Pro marka przygotowała 10 voucherów, a dla P40 lite – 3 vouchery na filmy z katalogu Rakuten TV. Warunki skorzystania z kuponów na smartfonach są takie same, jak w przypadku tabletu MatePad Pro. Pisaliśmy o tym tutaj i tutaj.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: