Walentynki z IPLĄ

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Walentynki z IPLĄ

Z okazji nadchodzących Walentynek serwis IPLA przygotował specjalną ofertę.

W serwisie można już obejrzeć uhonorowany trzema nagrodami na festiwalu Kina Amerykańskiego w Deauville we Francji dramat „Gniazdo” z Judem Law i Carrie Coon.

„Gniazdo” opowiada historię idealnego z pozoru małżeństwa O’Harów, których życie coraz bardziej wymyka się spod kontroli. Rory (Jude Law) namawia żonę Allison (Carrie Coon) do przeprowadzki do Wielkiej Brytanii, gdzie dostaje nową pracę. Ogromna chęć zdobycia wielkich pieniędzy i wysokiej pozycji, skłania Rory’ego do podjęcia wielu decyzji, które zmienią ich życie w spiralę sekretów i  kłamstw. „Gniazdo” to opowieść o życiowych aspiracjach, w której widz może znaleźć cząstkę siebie czy kogoś bliskiego.

IPLA przygotowała też wiele tytułów dla miłośników rodzimych komedii romantycznych:

  • „Planeta Singli” o relacjach pomiędzy uroczą, niezbyt pewną siebie nauczycielką a  nieprzewidywalnym showmanem, z internetowymi randkami w tle (w rolach głównych Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha),
  • „Narzeczony na niby” z Julią Kamińską i Piotrem Stramowskim w rolach głównych i ich małym kłamstwem, które doprowadza do serii nieprzewidzianych zdarzeń,
  • „Serce nie sługa” ze znakomitą obsadą aktorską (m.in. Borysem Szycem, Romą Gąsiorowską, Pawłem Domagałą i Magdaleną Różdżką), opowiadający o współczesnych związkach i poszukiwaniu prawdziwej miłości,
  • „Jak poślubić milionera” z Małgorzatą Sochą, Julią Wieniawą i Mikołajem Roznerskiem.

Do obejrzenia są także amerykańskie filmy romantyczne:

  • „Bezsenność w Seattle”, w którym w rolach głównych wystąpili Tom Hank i Meg Ryan
  • „Zacznijmy od nowa”
  • „Tamte dni, tamte noce” w reżyserii Luca Guadagnino, nagrodzonego Oscarem za najlepszy scenariusz adaptowany
  • „Titanic” z Leonardo DiCaprio i Kate Winslet.

Dla osób, które chcą obejrzeć coś innego niż komedia romantyczna dostępny jest najnowszy serial „Rysa”. Jest to połączenie kryminału z thrillerem psychologicznym. Ośmioodcinkowa produkcja przedstawia losy zdolnej pani komisarz Moniki Brzozowskiej (w tej roli Julia Kijowska) związanej z przystojnym i opiekuńczym właścicielem agencji reklamowej Piotrem (Maciej Zakościelny). Oboje pragną stabilności oraz równowagi, ale codzienność: trudna praca pani komisarz, kolejne morderstwa w tle i zagadkowa przeszłość nie pozwalają im na spokojne budowanie związku i przyszłości. Oprócz wciągającej zagadki, „Rysa” to znakomite role aktorskie, nie tylko Julii Kijowskiej i Macieja Zakościelnego, ale także m.in. Kingi Preis, Zbigniewa Zamachowskiego czy Dawida Ogrodnika.

Propozycje IPLI na Walentynki można znaleźć w pakiecie IPLA PREMIUM, dostępnym od 15 zł/miesięcznie.

Oprócz serialu „Rysa” i wielu komedii romantycznych, w  pakiecie jest także kilkaset innych propozycji filmowych i seriali oraz biblioteka bajek dla dzieci.

Filmy dostępne w pakiecie IPLA PREMIUM wyświetlane są bez reklam.

Pakiet włącza opcję "pobierz" pozwalającą na zapisywanie wybranych plików na urządzeniach mobilnych i oglądanie ich offline.

Aby skorzystać z walentynkowych propozycji, trzeba wejść na stronę IPLA lub do aplikacji IPLA na wybranym urządzeniu, np. tablecie, smartfonie, laptopie, Smart TV czy dekoderze Cyfrowego Polsatu.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: