Walenynkowy konkurs w sieci Era

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 40

Specjalnie dla zakochanych sieć Era przygotowała konkurs, w którym do wygrania jest wiele nagród, a wśród nich: Citroën C4, weekend w Paryżu, telewizor plazmowy, sprzęt Sony, złota biżuteria i wiele innych.

Konkurs trwa od 12 stycznia do 22 lutego 2005r. i będzie toczył się w trzech etapach.

ZAKOCHANE DNI - od 12 stycznia do 8 lutego, od poniedziałku do piątku można codziennie wygrać 31 nagród - m.in. kamerę, biżuterię, markowe wody toaletowe, odtwarzacz Mp3, zestaw Era Tak Tak. Wystarczy tylko odpowiedzieć na zadane SMS-em pytanie i odgadnąć przesłane słowo na podstawie pierwszej i ostatniej litery wyrazu. Zwycięzcami zostaną osoby, które najszybciej odgadną konkursowe słowa.

MIŁOSNE WEEKENDY - 15-16 stycznia, 22-23 stycznia, 29-30 stycznia oraz 5-6 lutego wszyscy Zakochani użytkownicy sieci Era mogą wygrać zestaw kina domowego Sony, aparat cyfrowy Sony, radiomagnetofon Sony, Zestaw Era Tak Tak z telefonem i wiele innych cennych nagród. Zwycięzcami zostaną osoby, które zbiorą największą ilość punktów za poprawne odpowiedzi w konkursie (właściwa odpowiedź to +1 pkt, a błędna -1 pkt).

WALENTYNKOWY FINAŁ - wielki finał konkursu to szansa na wygranie supernagród, a wśród nich Citroëna C4, weekendu w Paryżu, telewizora Sony i kompletu złotych zegarków Tissot. Wygrają Era Zakochani, którzy zbiorą największą ilość punktów za odpowiedzi w konkursie.

Oprócz wymienionych wyżej nagród przygotowane są też specjalne NAGRODY DLA WYTRWAŁYCH - najbardziej aktywni uczestnicy konkursu mają szansę na wygranie Telewizora Plazmowego 37'' marki Panasonic. Przygotowane jest też wiele wartościowych gadżetów sieci Era.

Żaden Zakochany nie zostanie bez nagrody - dla wszystkich, którzy wezmą udział w konkursie przeznaczone są NAGRODY GWARANTOWANE - gadżety do telefonu oraz 7-dniowa darmowa prenumerata serwisu SMS "Horoskop klasyczny dzienny".

Aby zagrać, wystarczy wysłać SMS o treści ERA na numer 7200, a następnie odgadnąć zadane SMS-em pytanie i słowo na podstawie jego pierwszej i ostatniej litery. Odpowiedź należy wysłać pod ten sam numer. Koszt SMS-a to 2,44 z VAT. Można również wziąć udział w konkursie za pomocą Era Omnix lub SIM Extra.

Do konkursu można również zaprosić znajomych Zakochanych - wystarczy wysłać SMS o treści GRAJ wraz z numerem zapraszanej osoby (np. GRAJ 606604123)- każda osoba która rozpocznie grę, to dodatkowe 5 punktów dla zapraszającego gracza. Również osoba zaproszona jak zagra, otrzyma 5 punktów.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: