Urządzenia Whirlpool zaczną współpracować z Apple Watch

Newsy
Opinie: 6
Opinie: 6

Whirlpool  na początku 2018 roku wdroży usługę pozwalającą użytkownikom na zdalne komunikowanie się z piekarnikami, pralkami i suszarkami tej firmy za pośrednictwem Apple Watch

Kompatybilność z Apple Watch będzie dotyczyła ponad 20 urządzeń Whirlpool.

Użytkownicy, za pomocą aplikacji Whirlpool na Apple Watch, będą mieli szansę zdalnie komunikować się ze swoimi sprzętami domowymi na kilka różnych sposobów:

 • Piekarnik: konsumenci będą mogli monitorować obecny status pracy piekarnika, a także kontrolować ustawienia w trakcie trwania całego procesu pieczenia;
 • Pralka: oprócz aktualizacji statusu użytkownicy będą mieli szansę kontrolować opcje prania, nawet w trakcie trwania cyklu. Klienci otrzymają możliwość dostosowywania cyklu na bieżąco za pośrednictwem swojego zegarka Apple Watch (niezależnie od tego, czy jest to standardowe pranie, czy pranie jasnych i delikatnych tkanin);
 • Suszarka: użytkownicy będą mogli sprawdzić czy cykl już się rozpoczął, a także kontrolować go w trakcie, otrzymując także informację ile czasu pozostało do jego zakończenia.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Mike pisze: 2018-01-10 16:31
  Ufff nareszcie zamiast komunikowac sie z wredna zona bede mogl skomunikowac sie z pralka
  3
 • Users Avatars Mini
  ReVOLTEa pisze: 2018-01-11 04:54
  Nie stać mnie na iPhona. W moim my phone nie ma takich funkcji
  1
 • Users Avatars Mini
  Jadar pisze: 2018-01-11 08:22
  @up, skończ te głupie teksty. 500+ jest dla dzieci a nie na telefony dla rodziców a jak masz ból du.pska, że nie masz dzieci, to twój problem.
  0
 • Users Avatars Mini
  Iphoneski pisze: 2018-01-11 10:22
  Powiem wam że chyba zrezygnuje z Plusa na moich służbowych numerach. Plus ostatnio stracił na jakości, posypał się też zasięg. Może przeniose numery do jakiegos MVNO na Pleju, co proponujecie ?
  0
 • Users Avatars Mini
  ReVOLTEa pisze: 2018-01-11 13:35
  at Iphoneski, ja całe życie w Orange ale ostatnio zmieniłem. Z tego co sie orientuję, to mogę polecić Mobile Vikings
  0
 • Users Avatars Mini
  iphoneski pisze: 2018-01-11 17:50
  O doczekałem się podszywacza :) Widac zupełnie nie czytacie moich komentarzy. Otóż moje telefony na firmę mam w Orange, no limit i 10GB za 14zł. Posiadam tez kartę Plusa do użytkowania z dużego kontraktu z pewnej zaprzyjaźnionej korporacji ale za to nie płacę.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: