UPC w salonach biznesowych LOT-u

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

Pasażerowie linii należących do Star Alliance korzystający z salonów biznesowych Polonez i Mazurek na lotnisku Chopina mogą od dziś korzystać z bezpłatnego WiFi UPC Biznes.

LOT Business Lounge „Polonez” na Lotnisku Chopina w Warszawie jest zarządzany przez polskiego przewoźnika od 1 lipca 2015 roku. Zlokalizowany w strefie Schengen salon czynny jest cały rok, siedem dni w tygodniu od godziny 5 do 23. Od 2018 r. pasażerowie mają też w porcie na Okęciu do dyspozycji drugi salon biznesowy LOT-u - „Mazurek” w strefie non-Schengen.

W salonikach pojawiły się tablice informacyjne z logotypami obu firm.

Z salonów „Polonez” i „Mazurek” mogą skorzystać m.in. pasażerowie klasy biznes w rejsach Star Alliance i posiadacze kart lojalnościowych Miles & More: srebrnej Frequent Traveller, złotej Senator i czarnej HON Circle oraz posiadacze kart Star Alliance Gold. W salonie „Polonez” znajduje się też specjalna strefa LOT Elite Lounge dedykowana pasażerom podróżującym klasą biznes na trasach dalekodystansowych LOT-u, a także posiadaczom statusu podróży Star Alliance Gold. W tej części znajduje się 45 miejsc siedzących.

W ramach przebudowy Lotniska Chopina planowane jest niedługo przeniesienie salonu Polonez do nowej, większej lokalizacji.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: