Huawei ma 10 mln aktywnych urządzeń w Polsce

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Huawei rozpoczął serię konferencji promujących własny ekosystem marki

Huawei rozpoczął w Polsce serię konferencji poświęconych rozwojowi własnego ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS).

To kontynuacja komunikacji, którą Huawei rozpoczął 15 października w Warszawie podczas konferencji Huawei Developer Day.

W Poznaniu odbyło się pierwsze z pięciu spotkań pod tym samym szyldem – kolejne odbędą się we Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Gdańsku, wszystkie jeszcze w tym roku.

HMS to autorskie rozwiązanie Huawei, które jest bazą dla ekosystemu Huawei, składającego się z takich usług jak Mobilna Chmura, Motywy, Przeglądarka i AppGallery. Ekosystem opiera się na warstwie technologicznej HMS, składającej się z takich rozwiązań jak m.in. ID Huawei Authentication, Huawei Push, Huawei IAP czy Huawei Adds.

Huawei Mobile Services to miliony powodów do współpracy – dokładnie 10 milionów, bo tyle mamy aktywnych urządzeń Huawei w Polsce. – powiedział Rafał Rojek, Business Development Manager, Huawei CBG Polska.

Następne spotkania z cyklu Huawei Developer Day odbędą się we Wrocławiu (03.12), Krakowie (09.12), Katowicach (10.12) oraz w Gdańsku (13.12).

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: