Wspaniały pomysł Motoroli

Newsy
Żródło: Motorola
Opinie: 2

W ramach wyjątkowego przedsięwzięcia, które ma na celu podniesienie poziomu świadomości oraz zebranie funduszy na rzecz imprezy charytatywnej amfAR Diamenty są wieczne - Kino w walce z AIDS w Cannes (Francja), Motorola ofiarowała limitowaną liczbę ekskluzywnych telefonów komórkowych z autografami gwiazd. Te jedyne w swoim rodzaju okazy dla kolekcjonerów można było kupić podczas aukcji publicznej w Internecie w dniach 18-28 maja na stronie www.amfar.org. Cały dochód z aukcji został przekazany Amerykańskiej Fundacji na rzecz Badań nad AIDS (amfAR). 
Wygrawerowane podpisy największych gwiazd Hollywood, między innymi Johnny Deppa, Richarda Gere, Hugh Granta, Toma Hanksa, Umy Thurman, Sigourney Weaver, a także przewodniczącej imprezy Kino w walce z AIDS, Elizabeth Taylor, znalazły się na nowych telefonach komórkowych Motoroli z serii V.60c. 

"Motorola jest dumna z faktu, że może wspierać i mieć wkład w tak szlachetne inicjatywy, jak tegoroczna impreza amfAR w Cannes" - powiedział David Pinsky, Dyrektor ds. Marketingu w Rozrywce w firmie Motorola. "Splendor i prestiż Festiwalu Filmowego w Cannes, w połączeniu z elegancją imprezy Kino w walce z AIDS to idealna okazja dla Motoroli, aby wystąpić w roli sponsora tego wydarzenia i nie tylko użyczyć swej nazwy, lecz również w wyjątkowy sposób pomóc w zbieraniu funduszy na rzecz tak istotnego przedsięwzięcia."Podpisy gwiazd zostały wygrawerowane na telefonach ręcznie, choć wydawać by się mogło, że ta metoda została już wyparta przez nowoczesną technikę grawerowania maszynowego. Podpisy zostały wyryte w stalowej obudowie i stanowią dokładne kopie pierwowzorów dostarczonych przez same gwiazdy.


Uczestnicy aukcji, którzy kupili telefony są pierwszymi osobami w Ameryce Północnej posiadającymi najnowocześniejsze telefony, idealnie łączące elegancką formę, jak i funkcjonalność. Stałym zobowiązaniem Motoroli jest projektowanie telefonów, które spełniają pragnienia konsumentów, idealnie wiążąc styl z walorami technologicznymi. Zgodnie z owym zobowiązaniem, ten konkretny model telefonu może się poszczycić eleganckim, wyrafinowanym i kompaktowym kształtem, oferując przy tym najnowsze rozwiązania technologii bezprzewodowej. Oprócz anodyzowanej aluminiowej obudowy, ten elegancki model charakteryzuje się takimi zaawansowanymi cechami, jak wyświetlanie numeru osoby dzwoniącej z godziną i datą, dostęp do Internetu, nowy interfejs użytkownika Motoroli, głosowe wybieranie numerów i skróty do menu, rejestrator głosu VoiceNote oraz funkcja zarządzania informacjami osobistymi, w tym kalendarz z alarmem. 

Informacje na temat amfAR
Amerykańska Fundacja na rzecz Badań nad AIDS (amfAR) to wiodąca narodowa organizacja typu nonprofit, która zajmuje się wspomaganiem badań nad AIDS, zapobieganiem AIDS, kształceniem dotyczącym leczenia oraz popieraniem rozsądnej polityki publicznej związanej z problematyką AIDS. Od 1985 roku amfAR zainwestowała prawie 175 milionów dolarów wspierając takie programy oraz przyznała granty ponad 1850 zespołom badawczym na całym świecie.

Informacje na temat AllStarCharity.com
Założona w lipcu 2000 w Los Angeles, w Kalifornii, www.AllStarCharity.com była jedną z pierwszych witryn aukcyjnych online oferujących unikatowe przedmioty należące do gwiazd i mające dla nich często wartość emocjonalną. Celem tych aukcji jest regularne przekazywanie środków finansowych na rzecz dowolnej organizacji charytatywnej wskazanej przez każdą ze znanych osób uczestniczących w aukcji. 100% wartości każdej wygrywającej oferty przekazywanych jest na ten cel. AllStarCharity.com to witryna internetowa, na której oferenci mogą się dobrze bawić, przeżyć niepowtarzalne doświadczenia kontaktu z gwiazdą lub należącymi do niej przedmiotami, wspierając przy tym szlachetne inicjatywy.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  gulash pisze: 2001-06-25 23:58
  Ja tak sobie myślę, żeby może Motorola dała mi taki jeden telefon, co im wisi, w końcu mają tego dużo. Najlepiej koloru niebieskiego, limitowany (w nakładzie 3 sztuki) z podpisen Jennifer Lopez, może być inna laska, byleby była znana i sexy. Mój e-mail jest na dole strony. Czekam na pakunek od listonosza :)
  0
 • Users Avatars Mini
  syt pisze: 2001-06-26 19:47
  ja se chyba zachoruje na aid avy dostac komure
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: