www.inteligo.pl/mini

Newsy
Żródło: Inteligo
Opinie: 3
Opinie: 3

Inteligo wprowadziło komercyjnie Serwis Mobilny Inteligo - lekką wersję serwisu transakcyjnego, przygotowaną specjalnie dla użytkowników telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych. Inteligo wdrożyło usługę testowo w czerwcu 2008 roku.

Aby korzystać z Serwisu Mobilnego Inteligo, nie trzeba instalować żadnych dodatkowych aplikacji. Aktywacji dostępu do serwisu mobilnego można dokonać samodzielnie w serwisie transakcyjnym Inteligo lub u konsultanta pod numerem 0 800 121 121 lub (81) 53 56789. Po aktywacji i ustawieniu hasła dostępu do nowego kanału konto będzie dostępne w komórce na https://www.inteligo.pl/mini. Do zalogowania stosuje się swój numer klienta oraz ustanowione hasło.

Wszystkie funkcje serwisu mobilnego to optymalny zbiór funkcji na telefon komórkowy. Klienci mogą w wygodny sposób, wprost z komórki, wykonać operacje takie jak:

Realizacja płatności
Przelew między własnymi rachunkami
Przelew jednorazowy
Doładowanie telefonu
Przelew SMSMoney
Przelew EmailMoney
Przelew QuickMoney

Autoryzacja transakcji odbywa się identycznie, jak w przypadku korzystania z serwisu www – przy pomocy karty z hasłami jednorazowymi.

Inteligo Financial Services nadal prowadzi pracę dotyczące uruchomienia działalności MVNO na infrastrukturze PTC.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Witek pisze: 2008-09-11 10:14
  Rewelacja
  0
 • Users Avatars Mini
  antago pisze: 2008-09-11 14:42
  Rewelacja? Dziala fajnie, ale za bardzo ograniczono dostep. S60, NetFront, Winows Mobile.. Zamiast zrobic to w xHTML + PHP (kompatybilne z prawie 100% wspolczesnych terminali), to zrobiono w JavaScript i stad ograniczenia oraz niepotrzebne zwiekszenie transferu danych przez koniecznosc pobierania skryptow (ktore mozna podejrzec). Jak na wersje "lekka" nieco dziwne rozwiazanie..
  0
 • Users Avatars Mini
  antago pisze: 2008-09-11 14:43
  Podobno mozna korzystac z OperyMini. U mnie nie do konca dziala, poniewaz sie zawiesza. W dodatku to rozwiazanie polega na przetwarzaniu danych przez serwer Opery, co w przypadku poufnych danych nie jest raczej najszczesliwszym pomyslem...
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: