Wystartował nowy darmowy kanał telewizyjny

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Wystartował nowy darmowy kanał telewizyjny

TVN Warner Bros. Discovery uruchomił kolejny kanał telewizyjny. Jest to 16 kanał FAST. Pierwsze 15 zostało uruchomionych w PLAYERZE na początku tego roku. 15 marca – oferta powiększyła się o kolejny kanał TVN on-line – TVN Milionerzy.

Jesteśmy dumni, że nasz przełomowy ruch na rynku streamingowym – wprowadzenie 15 kanałów nowej generacji - przyjął się z tak entuzjastycznym odbiorem ze strony widzów oraz klientów biznesowych. Dowodem tego mogą być liczby, które obserwujemy, ale, przede wszystkim fakt, że dalej inwestujemy w naszą nową gałąź streamingu. – mówi Maciej Gozdowski, Group Vice President – Streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce.

TVN nie podał w komunikacie żadnych danych dotyczących oglądalności nowych kanałów w streamingu.

Nowy kanał, podobnie jak wcześniejszych 15, będzie dostarczany w ramach usługi FAST (Free Ad Supported Television), która zadebiutowała na światowym rynku streamingowym w ostatnich latach. Pod tą nazwą kryją się właśnie kanały nowej generacji, nadawane przez internet – z ramówką złożoną z popularnych treści. Usługa ta już zrewolucjonizowała przemysł rozrywkowy w USA.

Kanały nowej generacji (FAST) mogą być udostępniane i rozwijane dzięki reklamom podmienianym w technologii DAI (Dynamic Ad Insertion).

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: