ABC Data wykupiło wyspę dla Xiaomi

Drukuj

ABC Data uruchomiło w warszawskiej Arkadii wyspę z produktami Xiaomi - Mi Zone. Mi Zone działa jako sklep i showroom dla około czterdziestu produktów.

Po pierwszych trzech miesiącach br. w Polsce kupiono o 135 proc. więcej produktów niż w czwartym kwartale 2016 r. ABC Data podało także, że od kwietnia do połowy maja sprzedano tyle produktów Xiaomi, ile w pierwszym kwartale 2017 r. Firma nie zdradza żadnych liczb, więc tak naprawdę nie wiadomo, jak smartfony Xiaomi sprzedają się w Polsce. Spodziewamy się, że dynamika sprzedaży utrzyma się na wysokim poziomie także w kolejnych kwartałach. – mówi Ilona Weiss, prezes zarządu ABC Data.

Strefa smartfonów

W strefie jest dostępny jeden z flagowców - Mi Note 2. Po dostosowaniu do polskich i unijnych standardów jest teraz dostępny w Polsce. Zapewnia obsługę pasma B20. Przód w 77 proc. pokrywa wyświetlacz OLED o rozdzielczości Full HD i przekątnej 5,7”. Kamera ma matrycę o rozdzielczości 23 megapikseli, a przedniea - 8 megapikseli. Procesor to Qualcomm Snapdragon 821. Pamięć wynosi 6 GB RAM oraz 128 GB. Bateria ma pojemność 4070 mAh z Quick Charge. Mi Note 2 jest dostępny w Mi Zone za 2 999 PLN.

W Mi Zone są także: Redmi 4A wyposażony w pamięć 2 GB RAM i 32 GB (599 PLN), Redmi 4X I 3 GB RAM i 32 GB (899 PLN) oraz Redmi Note 4 I 3 GB RAM i 32 GB (1 099 PLN), Mi 5 oraz Mi MAX.

Do nabycia są m.in. głośniki Mi Bluetooth Speaker, przenośne ładowarki Xiaomi Mi Power Bank (10 000 mAh oraz 20 000 mAh), telewizyjne przystawki Mi BOX 4K, rozwiązania sieciowe Xiaomi Mi Router 3 oraz opaski Mi Band 2.

Dużą popularnością powinny się cieszyć także inne urządzenia typu smart: kamera umożliwiająca szerokokątne nagrywanie Xiaomi MiJia Panoramic Camera, gogle wirtualnej rzeczywistości Mi VR Play, indukcyjne urządzenie do gotowania ryżu MiJia Induction Heating Pressure Rice, oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier, odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner lub oświetlenie Xiaomi Yeelight Bedside Lamp.

Galeria:

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 11

Dodaj komentarz
  • Korzystanie z trybu PRO w aparacie Huawei P10 w ogóle nie jest skomplikowane i każdy może wykorzystać jego zalety w czasie wakacyjnych podróży.

  • Smartfon to obecnie najbardziej przydatny gadżet dla podróżnika. W obudowie Huawei P10 o grubości zaledwie 7 mm i wadze 145 gramów mieszczą się wszystkie najważniejsze w podróży funkcje – nawigacja, aplikacje rejestrujące wysiłek fizyczny i trasę podróży, wysokiej jakości aparat, dostęp do wirtualnych przewodników oraz dostęp do serwisów, w których możemy natychmiast publikować zdjęcia i nasze zapiski z wycieczek. Wszystko to teraz mieści się w naszej kieszeni.

  • Telefon biznesowy powinien być nie tylko szybki, ale przede wszystkim bezpieczny, mieć bogaty ekosystem akcesoriów dedykowanych do biznesu oraz wsparcie na wielu płaszczyznach dużego, doświadczonego producenta. Sprawdźmy, czy te wszystkie warunki spełnia smartfon Samsung Galaxy S8.

Najważniejsze

Ostatnie testy