ABC Data wykupiło wyspę dla Xiaomi

Newsy
Opinie: 11
Opinie: 11

ABC Data uruchomiło w warszawskiej Arkadii wyspę z produktami Xiaomi - Mi Zone. Mi Zone działa jako sklep i showroom dla około czterdziestu produktów.

Po pierwszych trzech miesiącach br. w Polsce kupiono o 135 proc. więcej produktów niż w czwartym kwartale 2016 r. ABC Data podało także, że od kwietnia do połowy maja sprzedano tyle produktów Xiaomi, ile w pierwszym kwartale 2017 r. Firma nie zdradza żadnych liczb, więc tak naprawdę nie wiadomo, jak smartfony Xiaomi sprzedają się w Polsce. Spodziewamy się, że dynamika sprzedaży utrzyma się na wysokim poziomie także w kolejnych kwartałach. – mówi Ilona Weiss, prezes zarządu ABC Data.

Strefa smartfonów

W strefie jest dostępny jeden z flagowców - Mi Note 2. Po dostosowaniu do polskich i unijnych standardów jest teraz dostępny w Polsce. Zapewnia obsługę pasma B20. Przód w 77 proc. pokrywa wyświetlacz OLED o rozdzielczości Full HD i przekątnej 5,7”. Kamera ma matrycę o rozdzielczości 23 megapikseli, a przedniea - 8 megapikseli. Procesor to Qualcomm Snapdragon 821. Pamięć wynosi 6 GB RAM oraz 128 GB. Bateria ma pojemność 4070 mAh z Quick Charge. Mi Note 2 jest dostępny w Mi Zone za 2 999 PLN.

W Mi Zone są także: Redmi 4A wyposażony w pamięć 2 GB RAM i 32 GB (599 PLN), Redmi 4X I 3 GB RAM i 32 GB (899 PLN) oraz Redmi Note 4 I 3 GB RAM i 32 GB (1 099 PLN), Mi 5 oraz Mi MAX.

Do nabycia są m.in. głośniki Mi Bluetooth Speaker, przenośne ładowarki Xiaomi Mi Power Bank (10 000 mAh oraz 20 000 mAh), telewizyjne przystawki Mi BOX 4K, rozwiązania sieciowe Xiaomi Mi Router 3 oraz opaski Mi Band 2.

Dużą popularnością powinny się cieszyć także inne urządzenia typu smart: kamera umożliwiająca szerokokątne nagrywanie Xiaomi MiJia Panoramic Camera, gogle wirtualnej rzeczywistości Mi VR Play, indukcyjne urządzenie do gotowania ryżu MiJia Induction Heating Pressure Rice, oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier, odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner lub oświetlenie Xiaomi Yeelight Bedside Lamp.

Galeria:

Opinie:

Opinie archiwalne (11):

Komentuj

Komentarze / 11

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: