Cashback 600 zł przy zakupie smartfonu Xperia XZ2

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Sony przygotowało promocję smartfonów Xperia XZ2 z okazji czerwcowych Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej.

Przy zakupie smartfonu Xperia XZ2 w dniach od 21 maja do 31 lipca 2018 roku (lub do wyczerpania zapasów) można otrzymać premię pieniężną w wysokości 600 złotych.

Akcją objęta jest również Xperia XZ2 Compact. Kupując ją w tym samym czasie można otrzymać premię w wysokości 200 złotych.

Udział w akcji promocyjnej mogą wziąć zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy.

Aby skorzystać z promocji należy:

  1. Od 21 maja do 31 lipca 2018 roku kupić smartfon w jednej z wybranych sieci sprzedaży: Sony Centre, sklep internetowy (e-store) Sony Mobile, RTV Euro AGD, Oleole.pl, Media Expert, Avans.pl, Electro.pl, Media Markt, Saturn, Redcoon.pl, Neonet, X-kom.pl, 4CV, Komputronik, Allegro strefa marek – wyłącznie Oficjalny Sklep Sony Mobile prowadzony przez M-point, Orange, Play, T- Mobile i Plus.
  2. Włączyć smartfon
  3. Zarejestrować się lub zalogować w aplikacji Xperia Lounge
  4. Nie wcześniej niż po 15 dniach otrzymujemy indywidualny kod niezbędny do wypełnienia formularza
  5. Wypełnić formularz w terminie do 31 sierpnia i dołączyć dowód zakupu
  6. Po weryfikacji i ustaleniu danych do przelewu otrzymujemy premię pieniężną w wysokości 600 złotych (przy zakupie modelu XZ2) lub 200 złotych (przy zakupie modelu XZ2Compact)

Regulamin akcji promocyjnej CASHBACK Mistrzów Świata znajduje się na stronie www.sonymobile.com/poznaj-xperia-xz2 oraz na blogu www.blogs.sonymobile.com/pl. Pełna oferta promocyjna z produktami Sony jest dostępna na  www.mistrzowieswiata.eu 

Akcji sprzedaży premiowanej towarzyszyć będzie kampania promocyjna w online, radiu i w sieciach kinowych. Za kreację odpowiada agencja Walk, zakupem mediów zajął się dom mediowy MediaCom, organizatorem akcji promocyjnej jest Greenmark, zaś obsługę social mediów i PR zapewnia KOD ID.

Inne informacje na temat smartfonu Sony Xperia XZ2:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: