Yach Film z Ideą (komunikat prasowy)

Newsy
Opinie: 0
yachfilm.gif idea.jpg

Idea jest głównym sponsorem IX Festiwalu Polskich Wideoklipów YACH FILM 2000, odbywającego się w dniach 7 - 9 września br. w Gdańsku, podczas którego odbędzie się wiele ciekawych pokazów teledysków, a także seminaria, spotkania z autorami wideoklipów oraz inne imprezy towarzyszące.
PTK Centertel (operator sieci Idea) od wielu lat wspiera cenne inicjatywy kulturalne, naukowe i sportowe. Idea - najnowocześniejsza sieć telefonii komórkowej w Polsce - popiera ciągle nowe i dobre pomysły, angażując się w mecenat kultury i sztuki. Wraz z rozszerzaniem zasięgu na całą Polskę (obecnie ponad 90% populacji Polski jest w zasięgu Idei) oraz udostępnieniem oferty sieci dwuzakresowej Idea wspiera nowe przedsięwzięcia.
Z zadowoleniem przyjmujemy możliwość wspierania finansowego tegorocznego IX Festiwalu Yach Film 2000 - mówi Marek Józefiak, dyrektor generalny PTK Centertel - który uważam za jedną z ciekawszych imprez filmowych w Polsce, a jednym z wykorzystywanych przez nas w niedawnej kampanii reklamowej wizerunków byli Bracia Lumiere - twórcy kina i filmu. Mam nadzieję, że nasza filmowa Idea przyczyni się do uświetnienia tej liczącej się imprezy.
PTK Centertel - operator cyfrowej sieci Idea - stara się wspierać potrzebujących oraz obejmować swym mecenatem ważne wydarzenia kulturalne i sportowe. Tylko w ostatnich miesiącach PTK Centertel sponsorował m.in.: Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Polską Akcję Humanitarną, akcję ekologiczną "Sprzątanie Świata", Teatr Witkacego w Zakopanym, Wrocławski Festiwal Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, konferencję "Miasta w Internecie" w Zakopanym, Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych i Krótkometrażowych w Krakowie, Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, Mistrzostwa Europy w Kajakarstwie w Poznaniu, turniej tenisowy Idea Prokom Open, Trójmiejski Maraton Solidarności, Idea Gdynia Olympic Sailing Days.
Polska Telefonia Komórkowa Centertel Sp. z o.o. jest operatorem dwóch sieci telefonii komórkowej: analogowej NMT450i (Centertel), z której korzysta ok. 150 tys. abonentów oraz cyfrowej Idei z ponad 1.200.000 mln użytkowników. W ogólnopolskiej, dwuzakresowej (GSM 900/1800) sieci Idea dostępne są: usługa bezabonamentowa POP, kompleksowa oferta OPTIMA oraz wyjątkowa oferta dla klientów biznesowych - MERITUM.
Udziałowcami PTK Centertel są: Telekomunikacja Polska S.A., posiadająca 66 proc. udziałów oraz France Telecom z 34 proc. udziałów. Więcej informacji uzyskać można w Internecie: http://www.idea.pl.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: