Będzie można płacić za mandat kartą lub Blikiem

Newsy
Opinie: 2
Opinie: 2

Trwa wyposażanie radiowozów polskiej policji w terminale płatnicze POS. To element programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej, realizowanego przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Krajową Izbę Rozliczeniową (KIR). Od lutego już w każdym radiowozie patrolu drogowego za mandat będziemy mogli zapłacić kartą płatniczą lub Blikiem.

Do obsługi płatności bezgotówkowych w terminalach POS w Policji w ramach Programu wybrana została firma Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o.

Możliwość zapłaty mandatu bezgotówkowego to znaczne ułatwienie dla sprawców wykroczeń.

Oprócz możliwości płacenia kartą i telefonem, dotychczasowe sposoby, jak regulowanie kary przelewem lub wpłatą gotówkową na poczcie, będą wciąż dostępne. Obcokrajowcy nadal będą zobligowani do regulowania mandatu na miejscu wykroczenia w złotówkach, jednak teraz, oprócz formy gotówkowej, będą mieli również do wyboru płatność kartą płatniczą.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  ryszard pisze: 2018-01-20 13:49
  po co płacić kulsonom? mandat przedawnia się po 3 latach :) aha, czy będzie dostępny u kulsonów cachback?
  0
 • Users Avatars Mini
  merkos pisze: 2018-02-12 11:42
  I dobrze, służby są zacofane, mnie najbardziej wkurza brak kas w urzędach. Dobrze że wybrali eservice - przynajmniej ta firma to pewniak.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: