Zmiany w zarządzie CANAL+ Polska

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Zmiany w zarządzie CANAL+ Polska

Jarosław Kordalewski, wiceprezes ds. technologii i IT CANAL+ Polska został promowany do struktur Grupy CANAL+, gdzie będzie odpowiedzialny za nadzór nad międzynarodowymi projektami technologicznymi w 40 krajach Europy, Afryki i Azji. Na jego miejsce w zarządzie CANAL+ Polska zostanie powołana Catherine Carde.

Jarosław Kordalewski będzie wspierał Grupę CANAL+ i CANAL+ International w realizacji strategii cyfrowej transformacji i budowaniu przewagi konkurencyjnej w strategicznym dla Grupy obszarze nowych technologii.

Jarosław Kordalewski jest związany z CANAL+ od 27 lat. Zaczynał pracę w CANAL+ Polska w 1995 roku jeszcze w trakcie studiów w Zakładzie Telewizji Instytutu Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. W trakcie kolejnych lat pracy rozwijał swoje kompetencje zajmując stanowiska z rosnącym zakresem odpowiedzialności, kolejno inżyniera odpowiedzialnego za funkcjonowanie systemów TV, kierownika Działu Transmisji, dyrektora Działu Technicznego oraz dyrektora wykonawczego Pionu Technologii i Systemów.

W latach 1998-2001 w Skandynawii budował  jeden z pierwszych europejskich cyfrowych systemów nadawczych dla CYFRY+. Kierował również projektem budowy i wyposażenia obiektu nadawczo-produkcyjnego CANAL+ Polska przy ul. Sikorskiego 9 w Warszawie (2008), budową centrum nadawczego K+ w Wietnamie (2008-2010) oraz współpracował przy budowie studia telewizyjnego w CANAL+ Myanmar (2019). Brał również udział w projekcie łączenia systemów technologicznych w tracie dwóch fuzji – CANAL+ i Wizja TV (2001-2002) oraz CYFRY+ i telewizji n (2012-2013).

1 września 2021 r. na stanowisko wiceprezesa ds. technologii i IT CANAL+ Polska zostanie powołana Catherine Carde.

Catherine Carde posiada ponad 25 lat doświadczenia zawodowego zdobywanego w firmach z branży medialnej, telekomunikacyjnej i nowych technologii, w tym w Grupie CANAL+, gdzie zajmowała zróżnicowane stanowiska o szerokim zakresie odpowiedzialności. Pracę w CANAL+ rozpoczynała w 2010 roku, najpierw jako Dyrektor Techniczna, a następnie Dyrektor Projektów. Następnie dołączyła do CANAL+ International jako Dyrektor Operacyjna regionu Afryka, a później Dyrektor Generalna regionu Oceanu Indyjskiego i Karaibów, odpowiadając m.in. za procesy IT, technologię, logistykę, obsługę klienta oraz rozwój komercyjny. Bezpośrednio przed dołączeniem do CANAL+ Polska Catherine Carde pracowała dla Eutelsat Satellite Broadband na stanowisku Zastępcy Dyrektora Generalnego.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: