Fallacher powiększa zarząd Orange Polska

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0

18 października 2018 roku rada nadzorcza Orange Polska powołała  dwóch nowych członków zarządu:

  • Witolda Drożdża, Członka Zarządu ds. Strategii i Spraw Korporacyjnych

  • Piotra Tadeusza Jaworskiego, Członka Zarządu ds. Sieci i Technologii

Obejmą oni nowe funkcje 1 listopada 2018 roku.

Witold Drożdż (1974) od 2012 roku jest Dyrektorem Wykonawczym ds. Korporacyjnych w Orange Polska.

W latach 2010-2012, wiceprezes Zarządu, a następnie p.o. prezesa Zarządu PGE Energia Jądrowa S.A.

W latach 2007-2010, był Wiceministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji, odpowiedzialnym za rozwój społeczeństwa informacyjnego i rejestry publiczne, a także przewodniczącym rządowego Zespołu „Polska Cyfrowa” oraz członkiem rządowego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Energetycznego i międzyresortowego Zespołu ds. Telewizji i Radiofonii Cyfrowej.

Jest laureatem nagród: Info-Star (2009), INFOSTAT (2009) i Ambasador Gospodarki Elektronicznej (2008). Zasiada w Radzie Fundacji Orange.

Ukończył prawo i stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia Stanford Executive Program na Uniwersytecie Stanforda.

Piotr Tadeusz Jaworski (1961) od września 2016 roku jest Dyrektorem Wykonawczym ds. Sieci w Orange Polska. Członek Komitetu Operacyjnego Ekspertów Sieci Orange oraz Komisji ds. Etyki w Orange Polska. Przewodniczący Rady Nadzorczej TP Teltech.

Od 1991 roku związany z Orange Polska (dawniej Telekomunikacja Polska), gdzie pełnił m.in. funkcję Zastępcy Dyrektora ds. Techniki Zespołu Technicznego w Białymstoku, a później, w centrali firmy, Dyrektora Departamentu Kontaktów z Klientami Biznesowymi i Regionalnego Dyrektora Wykonawczego (Region Południe i Centrum). W latach 2007-2013 zajmował stanowisko Dyrektora Technicznej Obsługi Klienta, a następnie, do 2016 roku, Dyrektora Dostarczania i Serwisu Usług, odpowiadając za procesy technicznego dostarczania i utrzymania usług dla klientów Orange Polska i operatorów alternatywnych, realizację inwestycji sieciowych (w tym projektu VHBB-FTTH) oraz utrzymanie sieci aktywnej. Lider wielu projektów z zakresu budowania i poprawy doświadczeń klientów. Od lat zaangażowany w działalność charytatywną.

Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej oraz podyplomowych studiów MBA na Uniwersytecie Gdańskim oraz Uniwersytecie Strathclyde w Glasgow.

Opinie:

Rekomendowane: