Zegarek Samsunga w prezencie

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Kup Galaxy Z Flip5 lub Z Fold5 i dostaniesz zegarek za darmo

Kupując teraz Galaxy Z Flip5 lub Galaxy Z Fold5 można otrzymać Galaxy Watch6 44mm za darmo.

W tej chwili koszt prezentu w sklepie samsung.com to 1449 zł.

Oferta jest dostępna do 12 listopada.

Aby odebrać Galaxy Watch6 trzeba:

  • kupić Galaxy Z Flip5 lub Galaxy Z Fold5 do 12 listopada 2023 roku na stronie Samsunga lub u wybranych partnerów handlowych, uczestniczących w promocji.
  • aktywować swoje urządzenie do 19 listopada 2023 roku, a następnie zalogować się do aplikacji Samsung Members i wypełnić formularz rejestracyjny do 26 listopada 2023 roku.

Promocja łączy się z ofertą Odkup.

Partnerzy handlowi Samsunga, u których możemy skorzystać z tej oferty: RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.) Uwaga: sklep RTV EURO AGD Annopol Outlet Warszawa oraz euro.com.pl/cms/outlet.bhtml nie biorą udziału w promocji, oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik S.A., Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o. 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), x-kom sp. z o.o., Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA, al.to sp. z o.o., Empik S.A. Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup udokumentowany fakturą wystawioną przez Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji. samsung.com/pl (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.) Sklep Pracowniczy https://shop.samsung.com/pl/multistore/epp/employees prowadzony przez Samsung Electronics Polska p. z o.o. nie bierze udziału w promocji.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: