„Złota Antena 2001” dla Era Biznes - komunikat prasowy

Newsy
Opinie: 0
Opinie: 0

Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. – operator sieci Era – po raz drugi została uhonorowana nagrodą „Złotej Anteny” przyznawaną przez miesięcznik „Świat Telekomunikacji”. W kategorii Usługa Roku Nagrodzono  nowy system taryf dla klientów biznesowych sieci Era - Biznes. W imieniu Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o. nagrodę odebrał  Bogusław  Kułakowski Dyrektor Generalny PTC Sp. z o.o. Wręczenie nagrody odbyło się podczas wieczornej gali towarzyszącej Sympozjum  „Świata  Telekomunikacji” 26 lutego 2001 r. w Warszawie.

Jest to już druga nagroda  jaką przyznano Era Biznes. Po raz pierwszy została nagrodzona „za najlepszą sieć usług ułatwiających pracę menedżerom” przez Stowarzyszenie Menedżerów w Polsce. Wręczenie nagrody odbyło się w Warszawie na X Międzynarodowych  Targach Telekomunikacyjnych Komtel 2000. 

Oferta sieci Era skierowana do klientów biznesowych, została uznana za najbardziej klarowny, komplementarny i atrakcyjny system taryfikacyjny na rynku. Ulepszona  oferta dostępna jest dla abonentów od 15 listopada 2000 roku. Nowy system taryfikacyjny umożliwia korzystanie z rozwiązań dla biznesu już przy posiadaniu jednej karty SIM, pod warunkiem posiadania zarejestrowanej działalności gospodarczej. Jest to jedyna tego typu oferta na rynku. Pozostali operatorzy  wymagają zakupu co najmniej dziesięciu aktywnych kart SIM.  

Klienci biznesowi mają w sieci Era do wyboru cztery nowe taryfy: Biznes 10, Biznes 45, Biznes 100 oraz Biznes 220. W każdej z nich, abonent otrzymuje darmowe minuty połączeń z dowolnymi sieciami krajowymi, bezpłatne SMS-y i ciekawe usługi dodatkowe. Opłata za połączenia naliczane są co 30 sekund i jest ona jednakowa przy rozmowach z dowolną siecią. W nowej ofercie, Era oferuje także darmowe odsłuchiwanie poczty głosowej. Nowa Era Biznes to także stałe  i konkurencyjne stawki za minutę rozmowy. W odpowiedzi na potrzeby klientów Era zlikwidowała podział na strefy czasowe szczyt i poza szczytem. Cena minuty połączenia jest stała bez względu na  porę dnia. Sieć Era oferuje również atrakcyjny system rabatowy dla klientów biznesowych, obejmujący upusty w cenie abonamentu i opłatę za zrealizowane połączenia krajowe.

Szeroka gama usług, połączona z najwyższą jakością ich świadczenia jest zauważona nie tylko przez klientów indywidualnych i biznesowych, ale również znajduje uznanie wielu mediów i instytucji w Polsce.   23 lutego 2001 r.  Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o.  odebrała wyróżnienie „Złotego Grosza” – lauru tygodnika „Przekrój” dla najlepszej firmy w Polsce 2000 r. Do tej nagrody została desygnowana przez Polską Radę Biznesu,  Business Centre Club oraz Lożę Laureatów „Złotego Grosza”.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: