Złota nagroda Quality Summit Award dla Ery - komunikat

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 0
Opinie: 0

Polska Telefonia Cyfrowa Sp . z o.o. po raz kolejny została doceniona na świecie. Era otrzymała złotą nagrodę Quality Summit Award przyznawaną przez Business Inititive Direction. Ta prestiżowa międzynarodowa nagroda potwierdza silną pozycję Polskiej Telefonii Cyfrowej - mimo że firma działa tylko na polskim rynku - jest największym operatorem w Europie Środkowo-Wschodniej. 
Złota nagroda Qality Summit Award przyznawana jest m.in. za efektywność, dobre wyniki finansowe oraz wdrażanie nowoczesnych technologii. Lista kryteriów branych pod uwagę przy ocenie firm jest długa. Nominowani reprezentują największe przedsiębiorstwa w poszczególnych dziedzinach gospodarki. Sieć Era jest liderem na polskim rynku telefonii komórkowej. Przy ocenie brano pod uwagę wcześniej otrzymane nagrody i certyfikaty potwierdzające jakość świadczonych przez firmę usług. W jednym z kryteriów uwzględniano również satysfakcję klientów oraz kwalifikacje pracowników. Duże znaczenie miały także wyniki finansowe spółki - sieć Era w I kwartale 2001 roku odnotowała zysk netto w wysokości ponad 130 milionów złotych (wynik finansowy zgodny z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości).
Sieć Era oferuje swoje usługi od 5 lat. Z szerokiej oferty sieci korzysta już 3 300 000 abonentów i użytkowników. Klarowny podział na dwa segmenty: Rynek Prywatny i Rynek Biznesowy wpłynął także na ogromne zainteresowanie ofertą dla biznesu. Obecnie z sieci Era korzysta 68 procent firm w Polsce.
Wczoraj, podczas gali w Hotelu Marriot Marquis w Nowym Jorku, nagrodę w imieniu PTC odebrał Dyrektor Generalny PTC, Bogusław Kułakowski
Obok Ery, nagrody Quality Summit Award otrzymały 162 firmy z całego świata. Międzynarodowa organizacja Business Initiative Direction istnieje od 33 lat. Co roku honoruje najlepsze firmy z różnych sektorów gospodarki.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: