ZTE Axon 7 za 2399 zł

Newsy
Opinie: 7
Opinie: 7

ZTE wprowadza do sprzedaży w Polsce swój flagowy smartfon ZTE Axon 7.

Smartfon wyposażony jest w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820 z częstotliwością taktowania do 2,15 GHz. RAM ma 4GB. Telefon ma niestety na razie poprzednią wersję systemu Android - 6.0 Marshmallow.

Dźwięk w telefonie został opracowany z muzykami z Konserwatorium Muzycznego Golden Ears z Xi’an w Chinach i jest generowany przez głośniki stereo umieszczone symetrycznie po obu stronach ekranu. Za jego pracę odpowiada audiofilski procesor dźwięku marki Asahi Kasei (AK4961 + AK4490). Scenę dźwięku można poszerzyć do rozmiarów profesjonalnego studia muzycznego dzięki technologii dźwięku przestrzennego Dolby Atmos. Dopełnieniem parametrów audio tego smartfona są dwa czułe mikrofony do nagrywania dźwięku stereo i aktywna redukcja szumów oraz zakłóceń podczas rozmowy.

Axon 7, podobnie jak dostępna już na polskim rynku jego wersja mini, został zaprojektowany przez studio projektowe BMW Designworks ze Stanów Zjednoczonych.

Ekran to wyświetlacz 5,5” wykonany w technologii aktywnej AMOLED 2K.

Urządzenie jest zabezpieczone czytnikiem linii papilarnych, który poza odblokowywaniem urządzenia służyć może do obierania rozmów oraz robienia szybkich zdjęć.

Smartfon wyposażony jest w dwa aparaty. Główny, z przysłoną F/1.8, rozdzielczością 20 Mpix z optyczną i elektroniczną stabilizacją obrazu. Aparat może automatycznie dostosować parametry wykonywanych zdjęć do dynamicznie dopasowanych trybów scenerii (na podstawie światła i ruchu).

Przedni aparat do zdjęć selfie to 8Mpix. Smartfon umożliwia nagrywanie wideo w jakości 4K (2160p). Rozbudowany tryb ręczny pozwala modyfikować m.in. wszystkie parametry matrycy, obiektyw, auto focus.

Axon 7 jest wyposażony w 64GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 128GB (za pomocą karty microSD). Do innych wyróżników telefonu zaliczyć należy opcję Dual SIM oraz funkcję szybkiego ładowania Qualcomm Quick Charge 3.0, dzięki której doładowanie baterii o pojemności 3250 mAh od 0% do 80% zajmuje nie więcej niż 30 minut.

Axon 7 jest objęty programem Axon VIP serwis. W ramach programu okres gwarancyjny urządzenia wydłużony został do 3 lat. Ponadto, w ciągu pierwszych 6 miesięcy od daty zakupu producent gwarantuje jednokrotną wymianę uszkodzonego ekranu i jednokrotną naprawę smartfona w przypadku jego zalania przez pełen okres trwania gwarancji.

Axon 7 można kupić w sieci EURO RTV AGD w cenie od 2399 zł.

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz

Rekomendowane: