„50% tańszy abonament – oferta bez telefonu” w Erze Biznes

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 5

Połowę ceny za abonament oferuje Era Biznes od 2 kwietnia br. w kolejnej promocji dla taryf Firma: „50% tańszy abonament – oferta bez telefonu”.

Promocja jest skierowana głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, które posiadają już telefon. W ofercie klient otrzyma 50% upustu na abonament przez cały okres trwania umowy promocyjnej przy wyborze jednej z sześciu taryf Firma. Umowa będzie zawierana na 12 miesięcy, a najtańszy abonament po upuście będzie wynosił jedynie 12,5 złotych netto.

Taryfy Firma zawierają wliczone pakiety od 55 do 700 bezpłatnych minut do wszystkich sieci z abonamentem odpowiednio po upuście od 12,5 do 125 złotych netto. Po aktywowaniu dodatkowych usług można obniżyć koszt minuty połączenia aż do 10 gr lub skorzystać z bezpłatnych połączeń w Sieci Firmowej.

Wraz z uruchomieniem nowej oferty Era Biznes rozpocznie się również kampania reklamowa. Obejmie ona prasę (dzienniki, tygodniki i magazyny) oraz radio (stacje ogólnopolskie). Oferta komunikowana będzie także w punktach sprzedaży. Kampanię przygotował Departament Komunikacji Rynkowej PTC przy współpracy Saatchi&Saatchi oraz domu mediowego Starcom.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  dino pisze: 2009-04-02 11:48
  Jakby to było wczoraj to bym nie uwierzył :) Dobra taryfa podana w ciekawej opcji, 12 miesięcy i 50 % abo - jak ktoś ma telefon to akurat
  0
 • Users Avatars Mini
  kotq pisze: 2009-04-02 21:07
  Moze i faktycznei ze lepiej ze dali dzisiaj a nie wczoraj:):) oferta dobra, taki upust na caly czas trawania umowy to bardzo dobra rzecz. No i masa minut z pakietami jest OK.
  0
 • Users Avatars Mini
  tkubon pisze: 2009-04-02 21:29
  oferta spoko, choć pakiety internetowe bez rewelacji. Ciekawe, że jakoś Plus nie zabiega o klientów abonamentowych, którzy nie chcą telefonu. Toż to czysty zysk dla opa taki klient, póki co oferta Plusa bez tel to śmiech na sali, przedłużeniowa także. Chyba się rozpanoszyli jako lider w ilości kart SIM
  0
 • Users Avatars Mini
  Andrzej pisze: 2009-04-02 23:53
  Bez telefonu - żadna łaska taki rabat. A 10 numerów w sieci za grosz będzie w tym?
  0
 • Users Avatars Mini
  gargamel pisze: 2009-04-04 15:58
  dobry pomysł, nie każdemu zależy na ciągle to nowym telefonie. A upust w abonamencie na pewno się przyda
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: