BEZPOŚREDNI KONTAKT

Zainteresowanych zakupem kampanii contentowej lub display prosimy o kontakt z:

Wojciech.Piechocki@gsmonline.pl

 

ŚWIETNY TARGET

Oferujemy bardzo atrakcyjny koszt dotarcia do najbardziej wartościowych segmentów Klientów. Są to osoby z tzw. branży telco, prosumenci, early adopters, key opinion leaders oraz osoby planujące zakup urządzeń i usług.

 

ANGAŻUJĄCY CONTENT MARKETING

Reklamodawcom oferujemy przygotowanie i publikację angażujących artykułów i materiałów wideo, które dostarczą Czytelnikom bardzo interesujących i unikatowych informacji. 

Proponujemy:

 

  • artykuły partnerskie
  • testy urządzeń i usług
  • akcje specjalne - cykle artykułów, poradniki itp.
  • wywiady
  • relacje z wydarzeń

Dbamy o to, żeby reklama natywna była jednoznacznie oznaczona jako treść, której partnerem jest dana marka. W ten sposób zapewniamy rzetelność przekazu, a reklamodawca może budować swój wizerunek.

 

ATRAKCYJNY DISPLAY

Display to nadal popularny sposób komunikacji marketingowej w internecie. W GSMONLINE.PL oferujemy wszystkie standardowe formaty (PC i mobile), które sprawią, że komunikacja zostanie dostrzeżona przez potencjalnych klientów.

Reklama graficzna to świetne narzędzie w kampaniach nastawionych na budowanie wizerunku i wzmacnianie świadomości marki, jak i w kampaniach nastawionych na wzmocnienie sprzedaży.

 

CZYTELNY MODEL SPRZEDAŻY

Reklamodawcom oferujemy czytelny model zakupu powierzchni reklamowej i kampanii contentowych - Flat Fee, czyli ustalona, stała opłata za czas obecności reklamy lub treści w serwisie. Najkrótszy oferowany przez nas okres kampanii to jeden tydzień. Przy dłuższych kampaniach wprowadzamy atrakcyjne promocje cenowe.

 

NASZE AKTUALNE STATYSTYKI

 

czerwiec 2024 r. - Google Analytics GA4

Użytkownicy: 268K

listopad 2023 r. - Mediapanel

Liczba RU:  225K

lipiec 2024 r. - kanał Youtube

Liczba subskrybentów:  47.2K

lipiec 2024 r. - Facebook

Liczba obserwujących:  5.5K