BEZPOŚREDNI KONTAKT

Zainteresowanych zakupem reklamy banerowej lub kampanii contentowej prosimy o kontakt z:

Wojciech.Piechocki@gsmonline.pl

 

ATRAKCYJNY DISPLAY

Reklama banerowa (display) to nadal najpopularniejszy sposób komunikacji marketingowej w internecie. W GSMONLINE.PL oferujemy najmodniejsze formaty, które sprawią, że komunikacja zostanie dostrzeżona przez potencjalnych klientów.

Reklama graficzna to świetne narzędzie w kampaniach nastawionych na budowanie wizerunku i wzmacnianie świadomości marki, jak i w kampaniach nastawionych na wzmocnienie sprzedaży.

Rodzaje dostępnych banerów i ich layout w serwisie prezentujemy na schemacie dostępnym na dole tej strony.

 

ANGAŻUJĄCY CONTENT MARKETING

Reklamodawcom oferujemy przygotowanie i publikację ciekawych, angażujących treści, które dostarczą Czytelnikom bardzo interesujących i unikatowych informacji. 

Proponujemy:

  • edytorial/artykuł sponsorowany.
  • testy urządzeń i usług
  • akcje specjalne - cykle artykułów, poradniki itp.
  • wywiady
  • relacje z eventów

Dbamy o to, żeby reklama natywna była jednoznacznie oznaczona jako treść, której partnerem jest dana marka. W ten sposób zapewniamy rzetelność przekazu, a reklamodawca może budować swój wizerunek.

 

CZYTELNY MODEL SPRZEDAŻY

Reklamodawcom oferujemy czytelny model zakupu powierzchni reklamowej i kampanii contentowych - Flat Fee, czyli ustalona, stała opłata za czas obecności reklamy lub treści w serwisie. Najkrótszy oferowany przez nas okres kampanii to jeden tydzień. Przy dłuższych kampaniach wprowadzamy atrakcyjne promocje cenowe.

 

NASZE AKTUALNE STATYSTYKI

październik 2021 r. - Google

Unikalni użytkownicy: 321K

Sesje: 467K 
Odsłony: 626K

październik 2021 r. - Gemius

Użytkownicy: 280K

Wizyty: 427K
Odsłony: 609K

październik 2021 r. - kanał Youtube

Liczba subskrybentów:  44K

 

ŚWIETNY TARGET

Oferujemy bardzo atrakcyjny koszt dotarcia do najbardziej wartościowych segmentów Klientów. Są to prosumenci, early adopters, key opinion leaders oraz osoby planujące zakup urządzeń i usług.

 

DOSTĘPNE BANERY REKLAMOWE