„Luźne Gadki” - nowa kampania Heyah

Newsy
Żródło: Heyah
Opinie: 4
Opinie: 4

W poniedziałek 2 lipca rusza zwiastun letniej promocji Heyah „Luźne Gadki”.

Na letnie miesiące Heyah proponuje wszystkim swoim użytkownikom rozmowy za 0 groszy z wybranym numerem w Heyah. Usługę będzie można aktywować od 9 lipca. Szczegóły oferty zostaną podane 6 lipca w odrębnym komunikacie.Zwiastun nowej promocji będzie można obejrzeć w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz stacjach tematycznych (MTV, VIVA, Cartoon Network) od 2 lipca. Komunikacja oferty będzie wsparta kampanią outdoorową oraz w Internecie i prasie. Zasadnicza część kampanii informującej o szczegółach oferty rozpocznie się 9 lipca.

Kampanię przygotował zespół marketingu Heyah przy współpracy Agencji G7 i domu mediowego Optimum Media OMD.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mamuska pisze: 2007-07-02 18:36
  myszle, ze ta oferta odnajdzie swojego klienta wsrod mlodziezy! oby tak dalej! dobrze zrobiona reklama, prosty komunikat!
  0
 • Users Avatars Mini
  dan-rut pisze: 2007-07-02 23:00
  I znów posypią się "martwe" SIM-y...
  0
 • Users Avatars Mini
  heyahowiec pisze: 2007-07-03 01:51
  suuuper heyah, znowu cos sie u was rusza .. to i dobrze bo mam sentyment do heyah, od was wszystko sie zaczelo... oby tak dalej
  0
 • Users Avatars Mini
  tbag pisze: 2007-07-04 00:08
  to fakt trafi pewnie wiekszosc do mlodziezy ale pewnie i do starszej ludnosci polski:)hehe a co do reklamy to jest fajna i nie kontrowersyjna jak niektorzy zrobili i jest dobrze wywazona i tak trzymac heyah jakby nie bylo "pierwszego" do czegos obliguje czyli do dobrych ofert i pomyslow:)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: