„Magda M.” znowu wcześniej w Orange World

Newsy
Żródło: Orange
Opinie: 9
Opinie: 9

W każdy wtorek, począwszy od 3 kwietnia, zaraz po telewizyjnej emisji odcinka „Magdy M.” w Orange World będą się pojawiały kolejne części nowej serii serialu „Magda M.” .
Losy Magdy M. można śledzić na ekranie telefonu dzięki usłudze Mobilne Wideo, która zapewnia klientom Orange dostęp także do wielu innych pozycji programowych TVN, takich jak serial „Odwróceni”, który również udostępniany jest przedpremierowo, „Kryminalni” czy „Hela w opałach”. Klienci Orange mogą wybierać spośród 8500 plików multimedialnych, wśród których, oprócz seriali znajdują się również popularne programy TVN i TVN Style, takie jak „Co za tydzień”, „Miasto kobiet”, „Pascal prostu gotuj” i wiele innych.

Oprócz plików Wideo dostępnych ma żądanie, Orange oferuje również 22 kanałów telewizyjnych na żywo, wśród nich znajdują się m. in. TVN 24, TVN Style, TVN Turbo, TVN Meteo, TVN Gra, Fly, BBC,Tele5, TV5, 4fun, Fashion TV, Zig Zap, MiniMini, Hyper, Kuchania.tv i HBO.
Wszystkie multimedialne propozycje z oferty Orange można obejrzeć na ekranie telefonu komórkowego w mobilnym portalu Orange World, dostępnym przez telefon pod adresem wap.orange.pl.
Opłata za korzystanie z Mobilnej Telewizji i Mobilnego Wideo wynosi bądź 60 gr za minutę lub 19 złotych za pakiet TV dający nielimitowany dostęp do Orange Word i oferowanych w nim plików multimedialnych.

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: