„Nowa Era” - taryfy w Erze

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 58

3 kwietnia br. Polska Telefonia Cyfrowa wprowadzi nowe taryfy abonamentowe „Nowa Era”.

Nowe taryfy to, m.in.:

  • stawka połączeń już od 49 groszy brutto do wszystkich sieci,

  • minuty wymienialne na połączenia do krajów UE,

  • tzw. „bezpieczny abonament” - z możliwością jego zawieszenia na okres sześciu miesięcy.

W taryfach „Nowa Era” klient może wybrać abonament od 20 do 200 zł i otrzymać do 500 minut wymienialnych na SMS-y. Po wykorzystaniu minut z pakietu, cena za połączenia wynosić będzie 59 groszy w abonamencie od 20 do 60 zł oraz 49 groszy w abonamencie od 80 zł (w przypadku Play 0,72 groszy). Dodatkowo, w abonamencie od 80 złotych wliczone minuty wymieniają się na połączenia międzynarodowe do krajów Unii Europejskiej.

W razie potrzeby, już po upływie czterech miesięcy od podpisania umowy, na specjalne życzenie klienta operator może zawiesić konieczność opłacania abonamentu na okres do sześciu miesięcy. Klient może wtedy nadal korzystać z telefonu. Jedynym obowiązkiem będzie dokonanie jednorazowej opłaty w wysokości 2 zł. Również z tego rozwiązania mogą korzystać tylko klienci sieci Era.

W nowych taryfach abonenci mają do wyboru także pakiety usług do wykorzystania w sieci Era i na telefony stacjonarne. Są to, m.in.:

  • Dodatkowe minuty w ciągu dnia, wieczorami i w weekendy (np. 200 minut wieczorami i w weekendy za 15 zł miesięcznie);

  • Tańsze połączenia z wybranymi osobami (m.in. 200 minut za 10 zł miesięcznie z 1 wybraną osobą lub z 5 wybranymi osobami za 15 zł miesięcznie);

  • 500 SMS-ów do sieci Era wymienialnych na 100 MMS-ów za 5 zł miesięcznie;

  • Blueconnect w telefonie od 5 zł miesięcznie.

Dodatkowo, nowi klienci mają do wyboru atrakcyjne promocje: „Zawsze taniej z najbliższymi” oraz „Telefoniczna okazja”.

W promocji „Zawsze taniej z najbliższymi”, przez cały czas trwania umowy (24 lub 36 miesięcy), klient nie będzie ponosił opłaty za usługi „Wybrana osoba” lub „5 Wybranych osób”. Otrzyma też miesięcznie dodatkowo 200 minut na połączenia z 1 wybraną osobą lub, w przypadku abonamentów od 80 zł, aż 2000 minut na połączenia z 5 wybranymi osobami w sieci Era i na stacjonarne.

Natomiast klientom, którym zależy na dobrym telefonie w niskiej cenie Era oferuje promocję „Telefoniczna okazja” – z markowymi telefonami od „złotówki” i abonamentem za 25, 45 lub 65 zł.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: