„Orange Combo” - rabat za pakiet usług

Newsy
Żródło: Orange
Opinie: 0

4 maja br. sieć Orange wprowadza promocje "Orange Combo". W ramach promocji abonent łącząc w pakiet usługi telefonii komórkowej, domowej, internetu stacjonarnego i mobilnego otrzymuje rabat w wysokości:

Ilość Ofert spełniających warunki Promocji widocznych na Koncie Abonenckim Wysokość Rabatu
2 15 zł
3 30 zł
4 45 zł

Aby skorzystać z promocji należy:

  • Podpisać Umowę na korzystanie z co najmniej dwóch z czterech aktualnie dostępnych ofert sieci Orange: Ofert na Abonament/Ofert mix, Telefon stacjonarny w Orange, Internet mobilny w Orange, Internet stacjonarny w Orange, przy czym każda Umowa musi być zawarta w innej Ofercie. Dotyczy Abonentów nieposiadających żadnej z czterech Ofert sieci Orange.

  • Podpisać Umowę na korzystanie z jednej z czterech aktualnie dostępnych Ofert sieci Orange, przy czym Umowa, którą podpisuje Abonent musi dotyczyć innej oferty, niż ta którą posiada. Dotyczy Abonentów korzystających z minimum jednej z czterech Ofert sieci Orange.

  • Podpisać Aneks na korzystanie z jednej z czterech aktualnie dostępnych ofert sieci Orange. Dotyczy Abonentów korzystających z co najmniej dwóch różnych z czterech Ofert sieci Orange.

Dodatkowo kwota abonamentu każdego z Planów Taryfowych, spośród wyżej wymienionych ofert, musi wynosić minimum 39 zł.

"Orange Combo" nie kłóci się z innymi ofertami i promocjami.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: