„Śmiało wyginaj ciało” - kampania SE w centrach handlowych

Newsy
Żródło: Sony Ericsson
Opinie: 3
Opinie: 3

5 listopada 2007 r. pod hasłem „Śmiało wyginaj ciało” ruszyła kampania promocyjna telefonów z linii Cyber-shot firmy Sony Ericsson. Celem kampanii jest zaprezentowanie funkcji telefonów Cyber-shot – BestPic, pokazanie walorów samych telefonów, a także edukowanie klientów na temat funkcji do obróbki obrazu w telefonach oraz sposobów i możliwości ich wykorzystania.

Kampania została przeprowadzona w wybranych galeriach handlowych, gdzie stała specjalna ścianka z wbudowanymi dziewięcioma ekranami i aparatem rejestrującym ruch i obraz (wykaz miejsc poniżej). Goście galerii handlowych byli zapraszani do pokazania przed obiektywem aparatu jak się ruszają – skacząc, tańcząc czy po prostu wyginając ciało. Dziewięć ujęć wykonanych w ciągu 1 sekundy przez aparat natychmiast pojawiało się na każdym z dziewięciu ekranów monitorów. Następnie zdjęcia zostały wydrukowane w wysokiej rozdzielczości wraz z zaproszeniem do odwiedzenia strony www.sonyericsson.com/cybershot i zapoznania się z dokładniejszymi informacjami na temat telefonów z linii Cyber-shot. Do dyspozycji zainteresowanych osób byli przeszkoleni doradcy, którzy odpowiedali na pytania oraz udzielali porad odnośnie telefonów Sony Ericsson.

Kampania „Śmiało wyginaj ciało” skierowana była do klientów, którzy cenią dobrej jakości zdjęcia i najchętniej nie rozstawaliby się z aparatem fotograficznym. Podczas kampanii „Śmiało wyginaj ciało” było można zapoznać się z następującymi aparatami Cyber-shot z oferty Sony Ericsson:

  • K550i z matrycą 2,0 Mpix

  • K810i z matrycą 3,2 Mpix

  • K850i, z matrycą 5,0 Mpix

Lista galerii handlowych, gdzie miała miejsce kampania Śmiało wyginaj ciało:
5-10 listopada Kraków, Galeria Krakowska, ul. Pawia 5
5-10 listopada Gdańsk, Galeria Handlowa Madison, ul. Rajska 10
13-18 listopada Łódź, Manufaktura, ul. Karskiego 5
13-18 listopada Lublin, Centrum Handlowe Plaza, ul. Lipowa 13
20-25 listopada Poznań, Centrum Handlowe Plaza, ul. Drużbickiego 2
20-25 listopada Wrocław, Centrum Handlowo-Rozrywkowe Pasaż Grunwaldzki, ul. Plac Grunwaldzki 22
27 listopada – 2 grudnia Warszawa, Złote Tarasy, ul. Złota 59
27 listopada- 2 grudnia Katowice, Centrum Handlowe 3 Stawy, ul. Pułaskiego 60

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: