„Wszystko co najlepsze” - 115 zł mniej za pakiet usług UPC

Newsy
Żródło: UPC
Opinie: 3

„Wszystko co najlepsze” to nowa promocja UPC, w której pakiet trzech usług: Telewizja Cyfrowa UPC wraz z dekoderem z nagrywarką i pakietem Select, Internet Fiber Power 25 lub 30 Mb/s (w zależności od lokalizacji) oraz telefon z taryfą „Rozmowy non-stop Europa i Świat” kosztuje 150 zł miesięcznie, na zawsze, tj. tak długo, jak klienci zechcą korzystać z trzech usług zakupionych w ramach tej promocji. Promocja pozwala zaoszczędzić każdego miesiąca ponad 100 złotych opłaty abonamentowej w stosunku do standardowego cennika. Mogą z niej skorzystać nowi i obecni klienci UPC.

Nowa promocja to oferta dla tych, którzy chcą tanio korzystać z kompletnego zestawu trzech usług – superszybkiego Internetu Fiber Power do 30 Mb/s (lub 25 Mb/s w zależności od lokalizacji), telewizji cyfrowej z możliwością nagrywania filmów, seriali i programów oraz usługi telefonicznej, umożliwiającej nieograniczone połączenia do wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce oraz 22 krajach Europy i świata, w tym m.in. do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii. W ramach promocji „Wszystko co najlepsze” oferowany jest zestaw trzech usług UPC:

 • Pakiet Select Telewizji Cyfrowej UPC (wraz z dekoderem z nagrywarką) (za 50 zł)

 • Internet Fiber Power 30 Mb/s (w Warszawie i okolicach) (za 50 zł), Fiber Power 25 Mb/s (w pozostałych lokalizacjach)

 • Telefon UPC z najwyższą taryfą „Rozmowy non-stop Europa i Świat” (za 50 zł)

Abonament za Potrójną Usługę UPC oferowaną w ramach promocji „Wszystko co najlepsze” kosztuje o 115 zł mniej, niż przy zakupie każdej usługi oddzielnie według stałych opłat cennikowych. Dodatkowo, klienci zamawiający trzy usługi w ramach wspomnianej promocji zapłacą tylko 25 proc. standardowej opłaty za instalację. Obecna promocja trwa do 31 marca br. i adresowana jest do nowych klientów UPC oraz do obecnych, którzy dotychczas posiadali abonament tylko na jedną z usług operatora (tańszą wg. cennika, niż nabywana w promocji). Oferta dotyczy wszystkich lokalizacji, w których UPC świadczy usługi cyfrowe. Czas zobowiązania w promocji „Wszystko co najlepsze” wynosi 24 miesiące.

UPC Polska ma ponad milion abonentów telewizji kablowej, w tym 193 900 telewizji cyfrowej, 437 800 użytkowników internetu i 168 600 klientów usługi telefonicznej.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  tkubon pisze: 2010-01-18 16:47
  no wreszcie i w Polsce operatorzy zaczynają równać do Europy. Brawo UPC. Promocja nie jest zła. Cena za 3 usługi także bardzo atrakcyjna. Bez kombinowania, cały pakiet kompletny. Ciekawe kiedy za taką cenę w TP doczekamy się zestawu np. Neostrada 6Mbps + rozmowy np. 2000 min do PL i EU + videostrada po kablu z kanałami HD. Pomarzyć zawsze można
  0
 • Users Avatars Mini
  qwe pisze: 2010-01-18 18:37
  No ciekawe co Aster na to, pewnie nic :-/
  0
 • Users Avatars Mini
  sunwoj pisze: 2010-01-18 20:50
  jejku, jak widze ta oferte to az przyjemnie sie robi na duszy :) szkoda ze u mnie nie ma w ogole zadnego innego operatora kablowki, za taka cene nawet polowy uslug nie bede mial, telefonu w ogole w ofercie nie maja, tv cyfrowa wchodzi dopiero niesmialymi krokami za kosmiczna kwote oplat miesiecznych... porazka! macie szczescie ze mozecie wybierac tam w centrali:)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: