Orange daje 10 zł w prezencie

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
10 złotych za pierwsze logowanie do Aplikacji Mój Orange

Abonenci Orange, którzy zalogują się do aplikacji Mój Orange po raz pierwszy  otrzymają 10 złotych zniżki na fakturze za usługi telekomunikacyjne.

O taką kwotę obniżona zostanie najbliższa lub kolejna faktura. Stanie się to samoczynnie – nie potrzeba dodatkowych kodów uruchamiających.

Promocja dotyczy klientów posiadających abonamentowe usługi, np. Orange Love Internet domowy czy Plany Mobilne, którzy mogą korzystać z aplikacji Mój Orange. Aby naliczenie zniżki było możliwe, wysokość faktury – za usługi głosowe i internetowe – musi być równa, albo wyższa, kwocie 10 zł brutto. Promocja „Mój Orange – moja aplikacja” obowiązuje w okresie od 22 marca do 21 kwietnia. Regulamin akcji dostępny jest na stronie: www.orange.pl/mo10.

Jak pobrać aplikację Mój Orange?

Można ją znaleźć i ściągnąć bezpłatnie w sklepie Google Play oraz App Store. Najnowsza wersja Mój Orange jest dostępna dla smartfonów lub tabletów z systemem operacyjnym Android 5.0 (i wyższym) i iOS. Obsługa jej jest bardzo prosta. Wszelkie informacje – odnośnie samej aplikacji i korzystania z niej – znajdują się na stronie internetowej: orange.pl, a także w tutorialach i filmach pokazowych, instruktażowych na naszym kanale na YouTube. Odpowiedzi na najpopularniejsze pytania, dotyczące Mój Orange, przeczytacie też tutaj.

Zachęcamy do skorzystania i wygodniejszego użytkowania.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: