12 000 SMSów lub 200 minut - bonus za doładowanie w Heyah

Newsy
Żródło: Heyah
Opinie: 4

Heyah przygotowała nową propozycję dla dotychczasowych oraz nowych użytkowników. Od 2 kwietnia, rusza oferta „Magiczne doładowanie”.

Każdy, kto do 30 kwietnia 2007 jednorazowo doładuje swoje konto Heyah kwotą 50 zł lub większą, otrzyma dodatkowo pakiet darmowych minut. Zawiera on 200 minut wymiennych na 12 000 SMSów (jedna minuta wymienna jest na 60 SMSów), do wykorzystania na rozmowy i SMSy w Heyah. Pakiet zostanie aktywowany automatycznie w ciągu 72 godzin od momentu doładowania. Kwota doładowania w całości pozostaje na koncie do dowolnego wykorzystania na wszystkie usługi w Heyah.
W każdej chwili Użytkownik może sprawdzić stan konta swoich Pakietów, wpisując w telefonie bezpłatny kod o treści *102# , a następnie potwierdzając wybór poprzez wciśnięcie klawisza inicjującego połączenie. W odpowiedzi otrzyma informację o ilości minut (w zaokrągleniu do jednej minuty), które pozostały w Pakiecie. Z minut i SMSów z Pakietu można korzystać do 31 stycznia 2008 roku.

Niezależnie od nowej oferty wszyscy Klubowicze Heyah otrzymują do każdego swojego doładowania bonus – dodatkowe 10% kwoty doładowania do dowolnego wykorzystania.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: