120 zł bonusu na 2 lata na nowym starterze PLAY

Newsy
Żródło: PLAY
Opinie: 3

24 czerwca PLAY wprowadził promocję "Starter Nowy Play Na Kartę 3 zł", w ramach której dostępny będzie nowy starter o wartości 3 PLN. Produkt ten nie jest przeznaczony na sprzedaż i będzie można go otrzymać podczas akcji samplingowych prowadzonych na terenie całego kraju.

W ramach oferty "Starter Nowy Play na Kartę" użytkownik będzie miał do wykorzystania na start 3 PLN, zachowując 7 dni ważności na połączenia wychodzące oraz 14 dni na połączenia przychodzące.

Dodatkowo w ramach promocji "Startera Nowy Play na Kartę 3 zł" dostępna będzie usługa Bonus 120. Każdy użytkownik zestawu startowego "Starter Nowy Play na Kartę 3 zł" może aktywować usługę Bonus 120 w okresie od 24 czerwca do 24 lipca.

W ramach powyższej usługi użytkownik będzie otrzymywał co miesiąc od dnia aktywacji do 1 sierpnia 2010 roku, promocyjny pakiet złotówek w wysokości 5 PLN brutto do wykorzystania na dowolne usługi. Warunkiem do otrzymania pakietu jest utrzymywanie aktywnego konta na połączenia wychodzące.

Aby aktywować usługę Bonus 120 należy wykonać jedną z poniższych czynności :

  • Wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu krótki kod *111*16*1#,

  • Wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu *111#, a następnie w sekcji Usługi wybrać odpowiednią opcję

  • Załogować się na stronie https://obsługaonline.playmobile.pl/ i wybrać odpowiednią opcję w zakładce usługi

Status usługi Bonus 120 można każdorazowo sprawdzić wybierając i zatwierdzając na klawiaturze telefonu krótki kod *111*16*2#

Oferta promocyjna „Starter Nowy Play na Kartę 3 zł" obowiązuje od 24 czerwca 2008r. do odwołania.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: