150 000 wydanych kart kredytowych Citibank-Plus

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 1
Opinie: 1

150 000 wydanych kart kredytowych Citibank-Plus i ponad 250 000 000 punktów przyznanych klientom w Programie 5 Plus to dotychczasowy bilans współpracy między Polkomtelem oraz Citi Handlowy. Karta Kredytowa Citibank-Plus z programem lojalnościowym 5 Plus wydawana jest od lipca 2007 roku.

Punkty przyznawane są za:

  • Dokonanie pierwszej dowolnej transakcji nową kartą: 1700 punktów do karty Gold oraz 1000 punktów do karty Silver,

  • Za zakupy (w tym również płatności internetowe) i wypłatę pieniędzy z bankomatu: 1 punkt za każde 5 zł,

  • Za każdy rok jej używania: 250 punktów.

Posiadacze Karty Kredytowej Citibank-Plus korzystają również z przywileju największego w Polsce Programu Rabatowego. Płacąc swoją kartą otrzymują do 50% rabatu w ponad 3100 punktach handlowo-usługowych. Zyskują także 10% zniżkę na zakupy w Salonach Firmowych Plusa. Kartę Citibank-Plus można otrzymać na promocyjnych warunkach. Opłata roczna dla nowych posiadaczy Karty Kredytowej Citibank-Plus została obniżona, a dodatkowo, jeśli posiadacze karty Citibank-Plus dokonają dowolnej transakcji kartą w ciągu dwóch pierwszych miesięcy użytkowania karty, otrzymają zwrot opłaty rocznej za jej wydanie.

Oprócz wspomnianych korzyści klienci mogą korzystać również z innych ciekawych funkcjonalności dostępnych na karcie, takich jak: opłacanie comiesięcznych rachunków za gaz, prąd, wodę z rachunku karty kredytowej (są to transakcje bezgotówkowe), za które bank nie pobiera opłat, czy też rozkładanie płatności za zakupy na raty, w tym samodzielne rozkładanie na raty płatności internetowych autoryzowanych przez eCard.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    JarekM pisze: 2009-04-01 10:48
    karta citibanku ma wiele zalet, szkoda tylko że teraz może ja mieć każdy, bo kiedyś była bardziej prestizowa,
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: