200 gier za 24,99 zł miesięcznie

Newsy
Opinie: 0
200 gier za za 24,99 zł miesięcznie

Apple ogłosiło premierę 20 nowych tytułów w Apple Arcade. Wśród nowych tytułów są WHAT THE CAR?, TMNT Splintered Fate, Disney SpellStruck i Cityscapes: Sim Builder. W ramach rozszerzenia do usługi trafią też m.in. Temple Run+, Playdead’s LIMBO+ czy PPKP+.

Arcade to subskrypcyjna platformie gamingowej z nieograniczonym dostępem do ponad 200 gier. Jej zalety to brak reklam i dodatkowych zakupów w grach oraz dodatkowe mechanizmy ochrony prywatności.

W gry z Arcade można grać na iPhonie, iPadzie, Macu i Apple TV. Wszystko obejmuje  subskrypcja z dostępem dla do sześciu członków rodziny.

W 2022 r. bibliotekę Apple Arcade rozszerzono o ponad 50 nowych tytułów oraz wydano przeszło 300 aktualizacji do tych już dostępnych. Co tydzień w usłudze dodawane są nowe treści, tak by gracze nie nudzili się ani przez moment.

W tym miesiącu przygotowano uaktualnienia do gier Jetpack Joyride 2, Angry Birds Reloaded, SpongeBob: Patty Pursuit, Taiko no Tatsujin Pop Tap Beat, LEGO Star Wars: Castaways, Asphalt 8: Airborne+, Cut the Rope Remastered, My Little Pony: Mane Merge.

Usługa Apple Arcade jest dostępna za 24,99 zł miesięcznie. Istnieje możliwość bezpłatnego wypróbowania tej usługi przez miesiąc.

Klienci, którzy kupią i aktywują nowego iPhone’a, iPada, Maca lub Apple TV, mogą korzystać z usługi Apple Arcade przez trzy miesiące bezpłatnie.

W Oryginalne produkcje Arcade można grać na urządzeniach iPhone, iPad, Mac i Apple TV.

Apple Arcade wchodzi w skład miesięcznych pakietów Apple One – Dla Ciebie (34,99 zł), Dla rodziny (44,99 zł). Pakiet można wypróbować bezpłatnie przez miesiąc.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: