21 Mb/s Cyfrowego Polsatu w kolejnych miastach

Newsy
Żródło: Cyfrowy Polsat
Opinie: 5

Białystok, Węgrów, Skarżysko – Kamienna i Przasnysz dołączyły do grona miejscowości znajdujących się w zasięgu szerokopasmowego Internetu Cyfrowego Polsatu świadczonego w technologii HSPA+. W efekcie regularnej rozbudowy infrastruktury telekomunikacyjnej spółki Aero2, z której korzysta platforma, baza potencjalnych klientów usługi dostępu do Internetu Cyfrowego Polsatu wzrosła o ponad 250 tys. osób.

Szerokopasmowy Internet w technologii HSPA+ Cyfrowy Polsat dostarcza od 1 lutego br. Usługa świadczona jest na częstotliwości 900 MHz w oparciu o infrastrukturę spółki Aero 2, budowaną przez Sferię. Obok telewizji i telefonii komórkowej, to już trzecia usługa w portfolio operatora. W ramach Multioferty wszystkie usługi dostępne są z jedną umową, opłatą abonamentową i fakturą. Na dzień dzisiejszy w zasięgu mobilnego Internetu spółki znajduje się blisko 11 tys. miejscowości. W pierwszej połowie br. zdecydowało się na niego 10 tys. gospodarstw domowych.

Technologia HSPA+ (Evolved HSPA), z której korzysta Cyfrowy Polsat zapewnia wysokie prędkości transmisji danych - do 21 Mb/s przy pobieraniu i do 5,76 Mb/s przy wysyłaniu.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Bartek pisze: 2010-09-26 01:31
  Korzysta z tego ktoś z Was?
  0
 • Users Avatars Mini
  nienasycony pisze: 2010-09-26 15:28
  Ja bym tego nawet kijem nie dotknął :)
  0
 • Users Avatars Mini
  haveck pisze: 2010-09-26 19:49
  Żeby to był mobilny internet z prawdziwego zdarzenia, to powinien obejmować ponad 95% kraju. Teraz taki mobilny internet nadaje się tylko do trzymania w domu ew. zabranie na miasto, a nie w dalszą podróż.
  0
 • Users Avatars Mini
  nienasycony pisze: 2010-09-27 14:40
  Polsat raczej się nie nastawia na mobilność, daje pakiet z telewizją i jest to dobre wyjście gdzie nie ma kablówki i neostrady, bólem natomiast jest słabiutki limit przy tej prędkości i przeznaczeniu
  0
 • Users Avatars Mini
  polko pisze: 2010-09-28 16:26
  Dobrze, ze rozwijaja infrastrukture. Wiadomo, ze nie jest to najmobilniejszy net w kraju, ale to pewnie nie jest ich cel. Wiadomo, ze z takim orange free nie maja szans. No, ale tamci maja nadajniki budowane od dawna (edge, 3g, cdma).
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: