25 GB za darmo po każdej wygranej polskich siatkarzy

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
25 GB za darmo po każdej wygranej polskich siatkarzy

Klienci Plusa dostaną 25 GB za każdy wygrany mecz przez polskie reprezentacje w piłce siatkowej kobiet oraz mężczyzn. 

Aby skorzystać z promocji należy wysłać bezpłatny SMS o treści „MECZ” pod numer 80282.

25 GB będzie włączane po każdym wygranym meczu przez reprezentację mężczyzn i reprezentację kobiet w ramach CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej.

Promocja „Mistrzowskie 25 GB na 25 lecie” obowiązuje od 11 sierpnia do 16 września 2023 roku i jest dostępna dla klientów Plusa korzystających z ofert abonamentowych, na Kartę i MIX.

Klienci Plusa mają też możliwość zakupu ze zniżką biletów na rozgrywane w Polsce mecze naszych siatkarskich reprezentacji.

Aby skorzystać z promocji „Zniżki na mecze siatkówki” należy wysłać bezpłatnego SMS-a z odpowiednim hasłem pod numer 80150.

Harmonogram meczów oraz wykaz haseł uprawniających do zniżki na konkretne dni i spotkania jest dostępny na stronie www.plus.pl/siatkowka.

Każdy uczestnik może otrzymać po jednym kodzie uprawniającym do zakupu maksymalnie do sześciu biletów z 15% zniżką na wszystkie mecze Reprezentacji Polski mężczyzn lub kobiet wskazane we wspomnianym harmonogramie.

Promocja obowiązuje do wyczerpania puli kodów rabatowych, a zakupu biletów w ramach promocji można dokonać jedynie na platformie biletowej www.ebilet.pl.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: