399 zł za najnowsze słuchawki FreeBuds 6i

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Premiera nowej generacji słuchawek Huawei FreeBuds 6i

Huawei wprowadza na rynek nowe bezprzewodowe słuchawki FreeBuds 6i.

Słuchawki zgodne są ze standardem Hi-Res Audio Wireless. Dynamiczne przetworniki o średnicy 11 mm z poczwórnym magnesem zapewniają bas od 14 Hz, a korektor umożliwia dostosowanie dźwięku.

FreeBuds 6i wyposażono w technologię Intelligent Dynamic ANC 3.0, która automatycznie dostosowuje się do poziomu hałasu w otoczeniu. System ten wykorzystuje trzy mikrofony oraz 11-milimetrowy przetwornik dynamiczny. Lepsze dopasowanie końcówek dousznych oraz komora filtrowania szumów zwiększają skuteczność izolacji akustycznej.

Bateria o pojemności 55 mAh pozwala na 5 godzin odtwarzania muzyki z włączoną redukcją szumów lub do 8 godzin bez ANC. Szybkie ładowanie w etui zapewnia kolejne 4 godziny użytkowania po 10 minutach ładowania. Z etui słuchawki mogą działać do 35 godzin (bez ANC) lub 20 godzin (z ANC).

Huawei FreeBuds 6i mogą jednocześnie łączyć się z dwoma urządzeniami, niezależnie od systemu operacyjnego. Aplikacja AI Life pozwala na zarządzanie połączeniami urządzeń, a w przypadku sprzętów Huawei parowanie jest uproszczone.

Słuchawki są sterowane dotykiem i gestami, które można dostosować do własnych potrzeb. Możliwe jest zarządzanie aktywną redukcją szumów, odtwarzaniem muzyki, połączeniami oraz regulacją głośności.

FreeBuds 6i są w trzech kolorach: czarnym, białym i fioletowym, w cenie 399 zł.

Słuchawki będzie można kupić w sieciach handlowych oraz w oficjalnym sklepie huawei.pl, gdzie dostępna będzie usługa HUAWEI Loss Care. 

Premiera słuchawek Huawei FreeBuds 6i

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: