"40zł - Extra doładowania" - nowa promocja w ofercie Sami Swoi

Newsy
Żródło: SAMI SWOI
Opinie: 3
Opinie: 3

Regulamin promocji "40zł - Extra doładowania" w ofercie Sami Swoi:

1. Promocja „40zł - Extra doładowania” („Promocja”) jest organizowana przez Polkomtel S.A. i skierowana jest do osób, które w czasie trwania Promocji staną się Użytkownikami Sami Swoi („Użytkownicy”).

2. Promocja trwa od dnia 15 marca 2007 r. do dnia 15 maja 2007 r. roku.

3. W ramach Promocji Użytkownicy, o których mowa w pkt. 1 Regulaminu, otrzymują do czterech pierwszych zasileń swojego konta Sami Swoi, dokonanych od momentu włączenia się do sieci do dnia 15 sierpnia 2007 r., dodatkowe doładowanie w kwocie 10 zł z VAT („Extra doładowanie”). Łączna kwota Extra doładowania wynosi 40 zł z VAT.

4. Extra doładowania nie przedłużają ważności konta Sami Swoi.

5. Użytkownik może wykorzystać Extra doładowania na wszystkie usługi dostępne dla Użytkowników Sami Swoi.

6. Polkomtel S.A. zastrzega możliwość zmiany niniejszego Regulaminu lub wcześniejszego zakończenia Promocji.

7. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają postanowienia Regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel S.A dla Użytkowników.

8. Niniejszy Regulamin dostępny jest na witrynie internetowej pod adresem www.samiswoi.pl oraz w Salonach Firmowych Plus GSM.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Everybody-1 pisze: 2007-03-15 12:09
  żałośni są. Już nie wiedzą jak do siebie ludzi przyciągnąć.
  0
 • Users Avatars Mini
  jupek pisze: 2007-03-15 16:00
  Mnie przyciągnęli najniższymi stawkami za rozmowy bez żadnych promocji, okazji i pakietów, to nie wystarczy? No chyba że ciebie odstrasza nazwa, taka mało trendy, obciachowa i w ogóle. Po tym moge poznać że jesteś wieku szkolno-gimnazialnym co wszystko tłumaczy. Pozdro dla wszystkich myślących.
  0
 • Users Avatars Mini
  Adi pisze: 2007-03-15 16:59
  "jupek" 24 grosze w sieci i na stacjonarne to jest najtansza stawka??? Widac ze konkurencji nie dostrzegasz a myślący to za bardzo nie jesteś skoro jesteś w tej śmiesznej sieci ... Jedyny plus to ze nie musze wykupywac pakietow co mi w ogole nie przeszkadza - w tak taku w sieci do heya i na stacjonarki 20 gr w pakiecie ktory nie przepada - wychodz ze w TT jest drozej o 4 grosze :P Ale z ciebie Myśliciel :D
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: