50 GB za darmo z aplikacją Plus Online

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Klienci Plusa, którzy pobiorą na swój telefon Mobilną Aplikację Plus Online otrzymają jednorazowy pakiet 50 GB na krajową transmisję danych.

Pakiet jest ważny przez 30 dni od daty jego przyznania, a jego aktywacja zostanie potwierdzona wiadomością SMS. 

Promocja „PAKIET EXTRA 50 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online” obowiązuje do 31 maja br. i jest adresowana do użytkowników usług na kartę oraz mix w sieci Plus.

Mobilny Plus Online to aplikacja do zarządzania kontem klienta, dzięki której możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi. 

Funkcjonalności aplikacji Plus Online dla użytkowników usług prepaid i mix:

  • można w dowolnej chwili sprawdzić stan środków do wykorzystania (stan konta/ liczba minut/SMS/MMS/GB);
  • można łatwo doładować swój numer telefonu lub swoich bliskich;
  • w każdej chwili można dokupić pakiet, zwiększyć ilość GB lub zarządzać usługami na koncie;
  • możliwość monitorowania na bieżąco historii połączeń i aktywności automatyczne logowanie do aplikacji na bazie rozpoznanego numeru karty SIM.

Na Plus online znajduje się także baza wiedzy zawierająca najczęstsze pytania klientów i odpowiedzi na nie. Aplikacja umożliwia również bezpośredni kontakt z konsultantami  Call Center, Infolinią Handlową czy Działem Windykacji. Korzystanie z Plus Online jest darmowe.

Aplikacja Mobilny Plus Online jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami Windows Phone, Windows 8, iOS oraz Android.

Więcej informacji jest tutaj oraz w filmie:

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: