nju już z 5G - w sieci Orange działa 1 mln urządzeń 5G

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Klienci nju mobile mogą już korzystać z 5G

Zgodnie z naszymi zapowiedziami, klienci nju mogą już korzystać z 5G. Dotyczy to użytkowników nju na abonament oraz  nju na kartę od 29 zł.

Z 5G mogą skorzystać użytkownicy, którzy:

  • znajdą się w zasięgu 5G,
  • mają urządzenie współpracujące z tą technologią,
  • korzystają z nowych usług w nju na abonament: nju 29 zł 5G, nju 39 zł 5G lub istniejących usług: nju internetowy, wszystko za nie więcej niż 29 zł w nju na kartę

5G jest dostępne dla klientów korzystających z nowych usług nju solo od 29 zł, a w parze i trio od 19 zł od osoby. W ofercie w parze za 19 zł od osoby klienci mają do wykorzystania wspólnie do 60 GB w technologii 5G, a za 24 zł do 120 GB z 5G.

W internecie mobilnym (plan nju internetowy) 5G zostanie włączone automatycznie dla obecnych i nowych klientów. Podobnie w ofercie nju na kartę w usłudze wszystko za nie więcej niż 29 zł. W planie nju internetowy do wykorzystania jest miesięcznie aż do 180 GB z 5G.

Obecni klienci nju na abonament mogą bezpłatnie migrować na nowe usługi, logując się na swoje konto na www.njumobile.pl/logowanie.

W zasięgu 5G od Orange jest 7,2 mln osób. 5G dostępne jest w takich miastach, jak: Warszawa, Łódź, Płock, Poznań, Wrocław, Górnośląski Okręg Przemysłowy, Kraków, Kielce, Opole, Częstochowa, Rzeszów, Bielsko-Biała, Trójmiasto, Lublin, Konin

Klienci Orange mają w rękach ponad milion urządzeń 5G. Z sieci 5G w Orange mogą korzystać użytkownicy ponad 142 modeli smartfonów i innych urządzeń.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: