Samsung Galaxy Z Flip4 w T-Mobile taniej o 1200 zł

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Samsung Galaxy Z Flip4 5G w T-Mobile i pierwsze 6 rat zgarnij w prezencie

T-Mobile przedłużył promocję, dzięki której za wybrane urządzenie nie zapłacimy 6 pierwszych rat.

Smartfony, smartwatche i laptopy dostępne są w ratach 0%, z umową na 24 miesiące i z 6 ratami od 10 do 120 zł gratis. Kupujący ponosi więc jedynie koszt opłaty na start oraz kupionego abonamentu, same raty za urządzenie zacznie zaś opłacać dopiero w 7. miesiącu.

W tej odsłonie akcji „6 rat gratis”, która potrwa do 12 września, przygotowano specjalną ofertę na rozkładane smartfony Samsung Galaxy Z Flip4 5G oraz Samsung Galaxy Z Fold4 5G.

Najnowsze smartfony Samsunga można teraz kupić w ofercie w T-Mobile oszczędzając 1200 zł. A to dlatego, że limit darmowej raty dla tych modeli telefonów został zwiększony do 200 zł.

Promocja łączy się z ofertą „Korzyści dla domu”, co oznacza, że na każdy kolejny abonament w T-Mobile obowiązuje 20-złotowy rabat

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać klienci, którzy przeniosą numer do T-Mobile od innego operatora. W takiej sytuacji promocyjnego zakupu można dokonać dla każdej przenoszonej karty SIM.

Dodatkowo promocja obejmuje klientów, którzy zdecydują się na pakiet „Magenta Dom” ze światłowodem i telewizją.

Dotyczy ona ponadto osób kupujących kolejną ofertę „M Nielimitowaną” lub „L Nielimitowaną” – z nowym numerem.

Każdy abonament, podobnie jak umowa na urządzenie, jest na 24 miesiące, przy czym przez pierwszych 6 miesięcy rata za sprzęt wyniesie 0 zł. Oznacza to, że użytkownik poniesie koszt rat jedynie przez kolejne 18 miesięcy, a także koszt opłaty na start. 

Ofercie towarzyszy kampania reklamowa, która rusza 30 sierpnia.

Więcej informacji na jej temat można znaleźć tutaj

Informacje na temat promocji „6 rat gratis” dostępne są tutaj.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: